Jaká jste princezna podle horoskopu? Pracovitá Popelka a nebo krásná jako Zlatovláska ?

2023
Sdílejte

Váhy – Šípková Růženka
Čistá přátelská duše miluje klid a také spánek. Není snad jiné znamení, které by ráno tolikrát zamáčklo budík jako právě Váhy. Toto znamení je však velmi pracovité a inteligentní, vše si pořádně rozmyslí a zváží důsledky svých činů. Někdy je však až moc důvěřivé, což se jim nemusí vždy vyplatit.

Štír – Večernice
Večernice, která je vlastně hvězdou, čekala na svého milého pěkně dlouho. Je totiž velmi trpělivá, stejně jako Štír. Vodní znamení si rádo počká na správnou chvíli. City Večernice patří jen jedinému princi. To dokazuje i tím, že ho představí všem třem bratrům, kteří si ho před přijetím do rodiny důkladně otestují. Štír je věrné znamení, které by se pro milovanou osobu rozkrájelo.

Střelec – Šíleně smutná princezna Helena
Velmi upřímná princezna, která se nebojí říct věci nahlas. Nechá se však celkem lehce přemluvit – svatba se nakonec konala. Střelci milují pravdu a nic než pravdu. Někdy se může zdát, že jim chybí taktnost, ale pravdou je, že jsou jen upřímní. Ženy v tomto znamení mívají spoustu mužských kamarádů, protože se neuráží a dokážou se bavit v podstatě o všem. Když je Střelec naštvaný, poznáte to hned.

Pokračování na další straně

Kam dál?

Toto jsou vaše kladné i záporné vlastnosti. Horoskop vám vše prozradí

Pozor na svůdné ALFA samce! Mužům narozeným v těchto 3 znameních nedokáže odolat ani 1 žena

VELKÝ HOROSKOP na červenec: KDO bude mít tak silný sexepíl, že poblázní všechny muže kolem?

Nejojedinělejší znamení zvěrokruhu: Narodilo se v něm nejméně lidí na světě, podívejte se, jestli jste mezi nimi

Jak velkým lhářem jste podle svého znamení zvěrokruhu a jak vás odhalí ?

Další články