VAROVÁNÍ ! Po očkování proti koronaviru v žádném případě nedělejte tyto věci !

1073
Sdílejte

Kromě toho s vakcínou souvisí i některé nežádoucí účinky, o kterých byste podle ní měli předem vědět. Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) prověřuje povolení nouzové použití dvou vakcín proti koronaviru. První Američané by mohly být očkováni ještě před Vánocemi. Ani pak ale nelze zapomínat na opatrnost.

Debra Goffová, odbornice na infekční choroby z Ohio State University, v rozhovoru pro Business Insider vysvětlila, že návrat k normálnímu životu bude nějaký čas trvat. “Myslím, že vnímání lidí je takové, že dostanou vakcínu a budou v bezpečí. Že už pak nebudeme muset nosit roušky a společensky se distancovat. Ale takto to ve skutečnosti fungovat nebude, “upozorňuje.

Vakcína je podle jejích slov prvním krokem k tomu, abychom se mohli vrátit k normálu. U obou zkoumaných vakcín od společností Pfizer a Moderna je třeba aplikovat dvě dávky. 95 procentní, trvá nejméně deset až dvanáct dní, dokud se stane první dávka účinnou proti koronaviru. Před aplikováním druhé dávky je účinná pouze na 52 procent. Ani po druhé dávce však roušky nevyhoďte do koše.
Odborníci stále potřebují čas na to, aby zjistili, jak vakcína ochrání ty, kteří se nemohou dát očkovat. Bude také nutné, aby se vytvořila takzvaná “imunita stáda”. Ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční choroby (NIAID) a expert Bílého domu pro pandemii Anthony Fauci uvedl, že na to, aby byl koronavirus potlačen, musí se dát očkovat 75 až 85 procent Američanů.

Pokračování na další straně

Kam dál?

TRAGÉDIE : Zbytečná smrt dvouletého děvčátka, která umrzla v mínus osmi stupních, protože se nemohla dostat zpět domů

Zastavte se a poděkujte Bohu a vesmíru za všechno, co je ve vašem životě – vrátí se Vám to !

Podle této tabulky zjistíte, zda můžete být nakaženi koronavirem

Jestli máte tuhle krevní skupinu, tak MÁTE ŠTĚSTÍ ! Šance, že se nakazíte koronavirem je minimální…

Jak se můžete jednoduše uchránit před koronavirem téměř na 100% a to i bez očkování? Vědci zjistili jak…

Další články