VAROVÁNÍ ! Po očkování proti koronaviru v žádném případě nedělejte tyto věci !

1427
Sdílejte

Také je fakt, že vakcíny nejsou stoprocentně účinné, což znamená, že stále existuje malá šance, že byste se i po očkování mohli nakazit. “Od nynějška až do ledna budeme vědět mnohem víc. Každý den je pro nás novou vzdělávací zkušeností. Už jsme skoro tam, ale nejsme ještě za cílem, “poznamenala Goffová s tím, že roušky mohou zůstat obzvlášť efektivní ochranou u lidí s oslabenou imunitou. Tyto komplikace ale nejsou jedinými problémy, které se mohou objevit po příchodu vakcíny. Existuje také obava z vedlejších účinků, mezi které patří:

NEVOLNOST

Během květnového pokusu společnosti Moderna dostal dobrovolník Ian Haydon nejvyšší dávku vakcíny (250 mikrogramů). Výsledkem bylo, že zažil silné nevolnosti, které způsobily zvracení a mdloby. Moderna však od té doby snížila dávkování.

HOREČKA

V listopadovém rozhovoru pro Washington Post Fauci diskutoval o vedlejších účincích vakcíny proti COVID-19. Jedním z těchto vedlejších účinků byla horečka, ale řekl, že by neměla trvat déle než 24 hodin.

BOLEST HLAVY

Haydon také prozradil, že po druhé dávce pociťoval bolest hlavy, což ale nemuselo přímo souviset s konkrétní vakcinací. Podle časopisu Science Magazine jde o vedlejší účinek při obou dávkách. Při testování vakcíny společnosti Moderna mělo tento vedlejší účinek 4,5 procenta účastníků a při testování vakcíny od Pfizer pouze dvě procenta.

ÚNAVA

Může se stát, že po očkování pocítíte dočasnou únavu. Ta je nejběžnějším vedlejším účinkem při testování vakcín od Pfizeru a Moderní. V případě společnosti Moderna byla únava vedlejším účinkem u 9,7 procenta účastníků, při výzkumu firmy Pfizer jen 3,8 procenta.

Kam dál?

TRAGÉDIE : Zbytečná smrt dvouletého děvčátka, která umrzla v mínus osmi stupních, protože se nemohla dostat zpět domů

Zastavte se a poděkujte Bohu a vesmíru za všechno, co je ve vašem životě – vrátí se Vám to !

Podle této tabulky zjistíte, zda můžete být nakaženi koronavirem

Jestli máte tuhle krevní skupinu, tak MÁTE ŠTĚSTÍ ! Šance, že se nakazíte koronavirem je minimální…

Jak se můžete jednoduše uchránit před koronavirem téměř na 100% a to i bez očkování? Vědci zjistili jak…

Další články