Chcete usnout během 2 minut ? Trik, který používají v Americké armádě. Naučíte se jej i vy

6167
Sdílejte

Na tuhle otázku vám odpoví členové americké armády, kteří vyřešili problém usínání během několika minut, dokonce i při dělových výstřelech.

O tajemství rychlého usínání bylo napsáno i v knize Relax and Win: Championship Performance v roce 1981. Obsahuje 4 jednoduché kroky, které vám nezaberou více než 2 minuty.


Víme, jak vypadá dobrá a kvalitní spánek, proto se s vámi rádi podělíme o to, jak se zbavit nespavosti a usnout během 2 minut.

krok č.1

Lehněte si na záda a položte si hlavu na polštář. Dýchejte pomalu, hluboce a rytmicky. Uvolněte všechny svaly obličeje! Pocítíte, jak se pokožka hlavy uvolňuje. Uvolněte čelisti, abyste měli ústa lehce pootevřená. Uvolněte své žvýkací a obličejové svaly, pak jazyk a rty.

krok č.2

Ramena se snažte zatlačit co nejníže a uvolněte krční svaly. Zhluboka se nadechněte a při výdechu uvolněte všechno napětí z hrudníku a nechte ho “spadnout” do matrace. Uvolněte pravé předloktí, pak ruku a prsty. Pokud by vám někdo zvedl ruku, měla by spadnout, jako byste byli mrtví. Totéž opakujte s levou rukou. Pocítíte, jak se naplníte pocitem tepla a pohodlí.

Pokračování na další straně

Kam dál?

Jak přirozeně vyléčit převislé oční víčka : Výsledky jsou úžasné !

Bič na kašel s rychlým nástupem účinku: Tento cibulový čaj s bobkovým listem je lepší než léky z lékárny !

Nenápadný příznak rakoviny, který nesmíte ignorovat. Málokdo o tom ví a může to zachránit životy !

Rakovina plic má zvláštní příznaky: I bolest ramene a kloubů je jedním z nich – často si ji proto zaměňujeme s jiný onemocněními

Recept na vynikající domácí lipový sirup jako od babičky

Další články