Většinu žen po 50-tce trápí vrásky kolem očí a na krku: Neutrácejte za botox – toto omladí celý obličej a nestojí to skoro nic!

1421
Sdílejte

Vaječná maska ​​s medem

Poskytuje komplexní omlazení a zpevnění pokožky kolem očí. Pomáhá bojovat s jemnými vráskami.

Bílek smíchejte s 1 lžičkou ovesných vloček a 1 lžičkou medu. Naneste směs na pokožku pod očima, přikryjte mokrými vatovými tampony. Nechte působit 30 minut, opláchněte teplou vodou. Následně naneste na oční víčka jakýkoliv zvlhčující krém.

Maska z vaječného bílku s citronem a petrželkou

Složky mají silný stahující účinek. Rozjasňuje tmavé kruhy, čistí póry, dělá pokožku hladkou a pružnou.

Smíchejte vaječný bílek s 0,5 lžičky citronové šťávy a 0,5 lžičky petrželové šťávy. Aplikujte na kůži horních a dolních víček, zbytky naneste po celé tváři. Počkejte, dokud je směs zcela suchá, poté opláchněte teplou vodou. Snažte se mít pokožku uvolněnou.

Pamatujte: jakákoli maska ​​by měla aplikovat na důkladně vyčištěnou pokožku. Chcete-li dokončit ošetření proti stárnutí, na konec udělejte krku masáž obličeje kostkou ledu. Pohybujte se podél masážních linií zdola nahoru.

Kam dál?

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Chcete usnout během 2 minut ? Trik, který používají v Americké armádě. Naučíte se jej i vy

Zpozorněte ! Co se stane s vaším tělem, když sníte banán s tmavými skvrnami ?

Další články