Většinu žen po 50-tce trápí vrásky kolem očí a na krku: Neutrácejte za botox – toto omladí celý obličej a nestojí to skoro nic!

1429
Sdílejte

Vaječné masky na oči

Maska z vaječného žloutku a másla

Maska dokonale vyživuje a vyhlazuje pokožku. Účinně bojuje proti vráskám.

Smíchejte 1 žloutek s 1 lžičkou a změklého másla. Naneste na kůži horních a dolních víček silnou vrstvou. Lehněte si se zavřenýma očima na 20 minut. Snažte se uvolnit svaly obličeje. Odstraňte zbytky masky pomocí vatového tamponu navlhčeného v teplé vodě.

Maska vaječného žloutku s malin

Vitamínová maska ​​vyhlazuje jemné vrásky, viditelně osvěžuje a rozjasňuje pokožku.

Rozmačkejte 2 – 3 maliny vidličkou, přidejte žloutek a důkladně promíchejte. Aplikujte na pokožku horních a dolních víček. Směs nechte působit 15 až 20 minut, poté opláchněte teplou vodou.

Maska z vaječného žloutku a mléka

Nástroj vrátí mladistvý vzhled pokožce očních víček: budete překvapeni, jak rychle získají svěžest a pružnost!

1 žloutek smíchejte s 1 lžící sušeného mléka. Naneste masku na pokožku horních a dolních víček, nechte působit 15 minut a poté opláchněte teplou vodou.

Článek pokračuje na další straně

 

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články