Většinu žen po 50-tce trápí vrásky kolem očí a na krku: Neutrácejte za botox – toto omladí celý obličej a nestojí to skoro nic!

1429
Sdílejte

Čas to však nespočítá jen těm, který mají nesprávný životní styl. Jde prostě o znak stárnutí pokožky, který je absolutně přirozený. Mnozí lidé právě proto podstupují nákladné kosmetické procedury s cílem běh času trochu zpomalit. Ukázalo se však, že často jsou nejúčinnější ověřené postupy vytvořené přírodou.

Oční masky s obyčejnými vajíčky obnovují, hydratují a vyhlazují. Po prvním použití se vaše pokožka rozjasní a vyhladí. Jemné vrásky zmizí a ty hluboké se stanou méně nápadnými.

Maska “náhradní botox”

Chcete-li připravit masku “náhradní Botox” doma, budete potřebovat jen dvě složky – 2 lžičky bramborového škrobu a 1 vaječný bílek  . Bílek vyšlehejte do husté pěny. Přidejte suchou přísadu a znovu rozšlehejte.

Když je hmota homogenní, aplikujte ji na čistou pokožku obličeje, krku, dekoltu, jakož i na ruce – to znamená na všechna místa, kde kůže rychle ztrácí pružnost a projevují se na nich známky věku.

Když maska ​​zaschne, aplikujte na první vrstvu druhou a pak třetí. Když jsou všechny vrstvy vysušené, opláchněte masku. Během procedury je důležité být klidný a nemluvit.

Jaká je délka trvání této kúry? Udělejte masku každý večer po dobu 21 dní  , a poté každý druhý den po dobu 14 dní. Po opláchnutí aplikujte hydratační krém. Výsledky jsou viditelné po 10 dnech, ale aby byly změny trvalé, nejlépe je v kúře pokračovat.

 

Článek pokračuje na další straně

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články