Nejpřesnější horoskop, jaký jste kdy viděli: 90–95% přesný !

1937
Sdílejte

Kozoroh

(22. prosince – 19. ledna)
Vášnivý a vzpurný

Kozorozi nebudou napjatí, najdou ty, kteří se „napnou“ na jejich místo. Jsou chytří a odvážní. Nedoporučujeme nikomu, aby byl jeho nepřáteli, protože jeho plány pomsty budou vždy nepředvídatelné a důmyslné. Kozorožci jsou skvělí konverzátoři. Mohou podporovat jakoukoli konverzaci. Jejich fyzikální vlastnosti jsou vynikající. A navíc jsou to vášniví milenci. Pokud sdílíte tento článek, pak vám rok 2017 poskytne dlouho očekávané setkání a dlouhodobé užívání příjemných okamžiků.

Vodnář

(20. ledna – 18. února)
Zruční milenci

Spolehlivý a pracovitý. Znát jejich hodnotu a zasloužit si úctu. Mohou odhalit to nejstrašnější tajemství a nebojí se, že se o nich někdo dozví z jejich rtů. Vodnáři dokonale vědí, co chtějí v sexu, takže jsou skutečnými dominanty a zručnými mentory. Nejsou upřeni na perfekcionismus, protože pro ně objednávají životy v tvůrčím chaosu. Vždy touží bojovat. Bojujte za spravedlnost, čest a sex.

Ryby

(19. února – 20. března)
Ideální partner

Ryby mají duši pro orbu, pokud je poblíž milovaný člověk, ale s cizincem se chovají velmi opatrně a vždy dávají pozor na uši a oči. Jsou to nejvíce pečující a pozorné znamení zvěrokruhu. Ale neměli byste se s nimi hádat, protože mají téměř vždy pravdu, intuice jsou s nimi vždy ve stejnou dobu. Ryby ve svých partnerech rychle zklamaní, protože skrze ně vidí. Je těžké si je nevšimnout, protože mají skvělý smysl pro humor a vždy dobře upravený vzhled. Jsou to hlavní postavy v každém filmu.

 

Kam dál?

Vyberte si jednu z karet.Ta vám odhalí, co vás čeká v blízké budoucnosti

Velký horoskop na rok 2021 : Přijdou velké změny a lepší časy !

Vyberte si jeden obrázek a zjistíte, kým jste byli v minulém životě

Vyberte si měsíc a zjistěte svou předpověď

5 znamení zvěrokruhu, které čeká v novém roce bohatství ? Podívejte se jestli jste mezi těmi šťastnými

Další články