Dávka zdraví z kuchyně: Tato potravina léčí zažívací potíže, nadváhu a pomohou i při kožních onemocněních !

681
Sdílejte

Postup na macerované otruby

Vložte 2 – 3 lžíce otrub do sklenice s vodou a nechte působit přes noc nebo 8 – 10 hodin. Druhý den tekutinu vypijte a usazenou pastu na dně sklenice zkonzumujte. Léčba by měla trvat minimálně 2 týdny a maximálně 2 – 3 měsíce.

Postup na otrubový prášek

Vložte otruby do mlýnku na kávu a rozemele, dokud nevznikne jemný prášek. Prášek se podává jako takový, 1 lžička před a po jídle nebo se může přidat do salátů, polévek, vývarů a jiných jídel. Je užitečný pro lidi, kteří chtějí zhubnout nebo zlepšit trávení. Může to být dlouhodobá kúra po dobu 6 – 12 měsíců.

zdroj lataifas

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články