Dávka zdraví z kuchyně: Tato potravina léčí zažívací potíže, nadváhu a pomohou i při kožních onemocněních !

681
Sdílejte

V případě citlivé nebo aknózní pokožky, ale i při alergii užívejte 1 pohár nasáklých otrub denně po dobu minimálně 1 měsíce.

podrážděná pokožka

Obklady z nasáklých otrub aplikujte 2krát denně na postižené místo, nejlépe ráno a večer. Nechte působit na pokožce nejméně 10 minut.

Psoriáza

Filtrací nasáklých otrub si vytvořte pastu, natřete ji na kousek gázy a přiložte na místa postižená psoriázou. Tento postup se doporučuje provádět 1 krát denně. Rovněž se doporučuje konzumovat stravu bohatou na syrové potraviny rostlinného původu a pomáhá také pampeliška a kopřiva.

Pokračování na další straně

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články