Znáte lidi, kteří nosí roušku pod nosem ? Dělají velkou chybu : Ukažte jim tuto věc

910
Sdílejte

Denně setkáváme desítky lidí, kteří nosí roušku jen “na oko”. Ústa mají sice překryté, ale nos už ne. Podle lékařů jde o zásadní chybu!

Rouška by mělo dobře přiléhat k obličeji a kompletně zakrývat nos a ústa. “Rouška třeba mít na tváři nasazeny správně, aby jejich nošení bylo účinné: mají přiléhat k obličeji a mají zakrývat ústa i nos,” uvedl hlavní slovenský hygienik SR Ján Mikas.

Nošení roušky nesprávné je zbytečné a zároveň nebezpečné. “Rouška nasazeny pouze pod nosem nemá žádný ochranný význam naopak kontaktem okrajů roušky se rty a nosem se zvyšuje riziko vdechnutí viru, který může být zachycen na okraji roušky,” řekl pro agenturu SITA praktický lékař Kristián Bucsay.

Pokračování na další straně

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články