STOP migrénám, které vám ničí život: Už žádná ukrutná bolest hlavy, tato bylinka funguje lépe než léky!

1632
Sdílejte

Když máte migrénu, pravděpodobně ležíte v tmavé místnosti se studeným obkladem na hlavě. Dejte si do místnosti i difuzor s rozmarýnem a sledujte, jak rychle vám bolest hlavy ustoupí.

2. Přidejte ho do koupele

Vyzkoušejte při migréně příjemný relaxační koupel. Přidejte 15 – 20 kapek rozmarýnového éterického oleje , větvičky čerstvého rozmarýnu a další bylinky do vany, abyste zmírnili bolesti.

3. Vypijte čaj

Bylinné čaje se v medicíně používají od nepaměti. Proto jednou z možností, jak si ulevit od bolesti hlavy, je i pití rozmarýnového čaje.

4. Natřete si spánky éterickým olejem

Esenciální oleje jsou skvělé v tom, že se dají jednoduše použít i na cestách. Olej jednoduše vtírejte krouživými pohyby do spánků a na spodní část krku. Budete překvapeni, jak rychle bolest hlavy ustoupí nebo zcela zmizí. Navíc olej krásně voní.

5. Vymíchejte si bylinnou mast

Přírodní léky a mastičky mohou být často poměrně drahé a proto máme pro vás tip, jak si vyrobit účinnou bylinnou mast doma. Kdykoliv pocítíte, že na vás jde migréna, mějte ji po ruce.

Pokračování na další straně

Kam dál?

Rakovina plic má zvláštní příznaky: I bolest ramene a kloubů je jedním z nich – často si ji proto zaměňujeme s jiný onemocněními

Recept na vynikající domácí lipový sirup jako od babičky

Psychická příčina nemocí: Podívejte se jak jsou jednotlivé emoce propojeny s konkrétním orgánem a jaké nemoci vám způsobují

7 jednoduchých způsobů, jak odstranit kožní výrůstky bez nutnosti návštěvy lékaře

Dejte vařit květy šeříku do obyčejného mléka a nikdy nezapomeňte na tento recept, který mě naučila moje babička !

Další články