Kdo má mezi kořením tuto rostlinu, nemusí se bát nespavosti, bolesti kloubů ani zánětů: Odteď ji pěstuji v záhoně i skleníku !

13344
Sdílejte

Proti bolestem kloubů a na bolavou páteř
Majoránka se neužívá jen vnitřně – ve formě čajů a výluhů . Silný i i na venkovní použití, především na bolavé klouby, svaly a páteř. Olej z majoránky dokáže rychle zastavit bolest a má i léčivý účinek. Stačí, když 50 g čerstvé natě rozmačkáme a zalijeme 500 ml kvalitního oleje. Necháme 3 týdny louhovat na tmavém místě . Sem tam protřepání a potom scezený plej používáte k potírání bolestivých částí těla.
Balzám na duši a starý trik pro dobrý spánek
Majoránka má silné aroma, která významně působí na nervový systém, působí uklidňujícím dojmem a už naši předkové znali starý a ověřený majoránkový trik na nespavost. Do plátěného sáčku si nasypali sušený majoránka a dali do podhlavníku. Vůně způsobila, že rychle usnuli a měli kvalitnější spánek a ráno zabudovány bez únavy. Tento trik se používal iv nemocnicích, protože inhalace zklidňuje a pomáhá lépe se vyrovnávat s bolestí.

Článek pokračuje na další straně

Kam dál?

12 příznaků toho, že ve vašem těle může růst rakovina: Jeden ze symptomů udeří v noci

SKANDÁL! Na polských jatkách zpracovali maso nemocných a mrtvých krav. Potom ho prodali do obchodů !

Necitlivost prstů na rukou nebo nohou: Možné příčiny…

Tady je čínská „mapa obličeje“. Ukazuje, jestli máte zdravotní problémy. Pokud ano, tak jaké?

Nápoj dlouhověkosti nebo třetího tisíciletí. Je to nápoj, který je nesmírně prospěšný pro lidský organismus. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, čtěte dále…

Další články