Brutální tragédie: Do porodnice vtrhli muži, o život přišli matky i miminka !

2861
Sdílejte

Celý svět šokovala tragická zpráva o krveprolití v Afghánistánu, kde do porodnice v Kábulu vtrhli neznámí muži se zbraněmi. Na místě začali okamžitě útočit na ležící ženy a jejich děti, přičemž o život přišlo celkem 24 osob.

V nemocnici DAST-e Barč došlo 12. května ke krvavému masakru, při němž přišli o život čerstvé maminky a jejich novorozeňata. Jak uvedl lékař Frederic Bonnot, neznámí muži na nich útočili neuvěřitelné čtyři hodiny a nešetřili ani tři ženy, které byly v daném okamžiku na porodním sále!

Článek pokračuje na další straně

“Vrátil jsem se do porodnice den po útoku. Co jsem tam viděl ukazuje, že to byla systematická střelba do matek. Procházeli pokoje porodnice a stříleli na ženy v postelích. Bylo to metodické. Stěny jsou pokryty projektily, na zemi v pokojích je krev, auta jsou spálené, okna rozstříleno, ” prozradil doktor. Při neštěstí přišlo o život 24 osob a přibližně 20 dalších lidí, převážně pacientek je vážně zraněno.

Článek pokračuje na další straně

Jak dodal Bonnot, podle jeho názoru byl útok cílený na matky, protože útočníci vtrhli do nemocnice přes hlavní bránu areálu, přičemž jiné oddělení měli blíže. Zatímco kompetentní předpokládají, že za masakrem stojí Islámský stát, ten se k atentátu dosud nepřihlásil.

Kam dál?

Muž vyhrál v loterii hned 7krát: Lidem odhalil jeho tajné tipy!

Lakomý manžel chtěl být pohřben se vším svým bohatstvím – pomsta moudré vdovy je opravdu brilantní!

Život začíná po padesátce! Podívejte se proč, je tento věk pro nás tak důležitý !

Přiznání muže otevírá oči mnoha ženám: TAKTO to na plná ústa ještě nikdo neřekl !

Vědci zkoumali sochu Buddhy: To, co v ní díky CT skenu objevili, jim vyrazilo dech

Další články