Matka pobouřila veřejnost – neuvěříte, do kolika let kojila svou dceru!

2047
Sdílejte

Kojení, kojení, kojení.
Na toto téma se diskutuje už dlouhá léta a každá maminka své dítě většinou kojí tak dlouho, jak uzná za vhodné. Ve většině případů kojí maminky své děti do jednoho roku života, někdy však i déle.

Záleží také samozřejmě na tom, zda matka vůbec dítěti nějaké to mateřské mléko může dát. Jak už jsme ale řekli, každá maminka sama uzná za vhodné, jak dlouho své miminko bude krmit mateřským mlékem, což je v pořádku. Pokud se tedy nerozhodne své dítě kojit několik let!

Přesně to je případ maminky, která nedávno pobouřila veřejnost! Britka Sharon Spink (50) z North Yorkshire před pár týdny veřejně přiznala, že svou dceru ještě teď kojí. To by bylo naprosto v pořádku, kdyby její dceři nebylo 9 let!

Její dcera Charlotta ji neustále prosila o mléko a Sharon nebyla schopná odmítnout. A jak vlastně své rozhodnutí kojit svou dceru až do dnešního dne komentuje? Tak, že s ním pobouřila společnost!

Sharon své rozhodnutí obhajuje a tvrdí, že kojení by mělo být přirozeně ukončeno, ale teprve až v moment, kdy se pro to dítě rozhodne samo. Dobře, ale když si dítě o mléko říká celých 9 let?

Kontroverzní matka si to neumí vynachválit a je přesvědčena, že má díky tomuto intimnímu procesu, s dcerou zvláštní pouto. Pobouřená společnost se však na Sharon kouká skrz prsty. Jaký máte názor na tak dlouhé kojení vy?

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články