Češka chtěla čistokrevnou kočku z útulku – reakce útulku se okamžitě stala hitem internetu!

1971
Sdílejte

V útulku můžeme každý rok najít mnoho zvířat, které touží po jedné jediné věci, a tou je rodina. Rodina, která by zvířátku poskytla útočiště, šťastný domov. Problém je však v tom, že dobrých lidí, kteří by si vzali zvíře z útulku moc není a tak zůstávají útulky přeplněné.

Ano, zájemců o zvířátka z útulku není málo, ale pokud si takový zájemce chce zvíře z útulku vzít, musí si ho zasloužit. Zaměstnanci útulku si musí být jistí, že je zájemce schopen se o zvíře postarat a co je hlavní, že je schopen dát zvířeti lásku. 

Častokrát se tak objeví ve dveřích útulku člověk, který srší nadšením a těší se, až si adoptuje například pejska, ale již brzy poznají zaměstnanci útulku například podle požadavků zájemce to, že nebude dobrý člověk.

Lidé mají často opravdu nesmyslné požadavky: Chceme psa, který bude často štěkat. Chceme kočku pouze v modré barvě. Chceme, aby měl pes hygienické návyky a byl vycvičený”, a tak dále, a tak dále. 

Zájemci bývají často povrchní a nejde jim ani tak o to, aby dali zvířátku nový domov. Jde jim o to, aby jejich nové zvířátko bylo co nejkrásnější, nejposlušnější a hlavně aby neotravovalo. Přece nebude mít povrchní zájemce doma smutného ušmudlaného pejska, že? Z takových lidí je zaměstnancům útulků často špatně. Špatně bylo i pracovnici českého útulku, která na zvláštní požadavky zájemců musí reagovat opravdu často. Její pohár trpělivosti však přetekl a schytala to paní, která měla opravdu speciální podmínky při adoptovaní kočky. Podívejte se na další straně, jak si s požadavky české ženy bravurně poradila!

Kam dál?

Muž vyhrál v loterii hned 7krát: Lidem odhalil jeho tajné tipy!

Lakomý manžel chtěl být pohřben se vším svým bohatstvím – pomsta moudré vdovy je opravdu brilantní!

Život začíná po padesátce! Podívejte se proč, je tento věk pro nás tak důležitý !

Přiznání muže otevírá oči mnoha ženám: TAKTO to na plná ústa ještě nikdo neřekl !

Vědci zkoumali sochu Buddhy: To, co v ní díky CT skenu objevili, jim vyrazilo dech

Další články