Nová postava seriálu Ulice pořádně podráždila diváky. Nesnášenlivá Soňa je prototypem toxických lidí

2207
Sdílejte

Vážení čtenáři, dnes se zaměříme na nový fenomén seriálu Ulice, který je s námi už od roku 2005. Seriál si během let vybudoval pevnou diváckou základnu, ale v poslední době se zdá, že tvůrci ztratili kreativní šťávu a kvalita díla pokulhává.

Jako pokus o oživení přichází do děje nové postavy, a jedna z nich, Soňa Čechová, se stala opravdovým oříškem pro diváky. Soňa, ztvárněná talentovanou Lucií Vondráčkovou, je v seriálu představena jako nová zástupkyně ředitelky školy a od svého příchodu působí rozruch. Její postava je vnímána jako toxická a nesnášenlivá, což vyvolává mezi diváky silné emoce. Ačkoli někteří hovoří o přepínání kanálů, kdykoli se Soňa objeví na obrazovce, paradoxně to přitahuje ještě větší pozornost. Diváci se nemohou odradit od sledování jejích intrik a manipulativního chování, které je tak reálné, že vyvolává otázky, zda bychom takovou osobu neznali i ve skutečném životě. Vondráčková přináší do role Soňy Čechové přesvědčivý výkon, a to natolik, že postava vyvolává v divácích odpor až nenávist. Tato reakce poukazuje na silnou spojitost mezi fikcí a realitou, kde diváci často přenášejí své osobní zkušenosti na postavy, které vidí na obrazovce.

Kam dál?

Pavel Novotný nastoupil do pankrácké věznice, kde si odpyká tříměsíční trest za výtržnictví a další delikty

Pavel má největší šanci v prezidentských volbách. Uspět mohou i Babiš nebo Eben

Přestože ho znaly miliony diváků hrob Old Shatterhanda nenajdete: Herec Lex Barker zemřel na ulici, dcera ho po smrti obvinila ze se*uálního zneužívání

Fanoušci Hvězdných válek smutní: Ve věku 87 let zemřel herec Kenneth Colley. Nakazil se covidem a podlehl zápalu plic

Dana Batulková v Ulici: Divákům připadá jako zbytečná postava a jeden velký omyl

Další články