Cesta na vlastní svatbu skončila neštěstím. Muž havaroval a na místě zemřel, bylo mu teprve 45

1394
Sdílejte

Tragická událost, která se odehrála v sobotu ráno u obce Všeruby na Plzeňsku, zasáhla nejen rodinu, ale i široké okolí. Místo radostného dne, který měl být začátkem nové životní etapy, se svatební cesta proměnila v tra*édii. Pětačtyřicetiletý muž, který mířil na svou vlastní svatbu, přišel o život při vážné dopravní nehodě. K neštěstí došlo krátce po sedmé hodině ráno na silnici I/20. Podle dostupných informací byla příčinou nehody vysoká rychlost, která vedla k tomu, že vozidlo vyjelo ze silnice a několikrát se převrátilo.

Osudná jízda na svatbu

Řidič vozu značky BMW, který měl být v ten den ženichem, se řítil směrem na místo svatebního obřadu. Bohužel však do cíle nikdy nedorazil.

Kam dál?

Jak často byste měli mít pohlavní styk v manželství? Pokud je to méně než TOTO ČÍSLO, hrozí riziko rozvodu!

NASA zveřejnila pochmurnou prognózu o konci života na Zemi

Na jihu Moravy mají lidé kvůli suchu zákaz zalévat zahrady. Hrozí pokuty

Tohle vám může zničit vztah! 6 věcí, které muži na ženách nemají rádi

Armáda chce nové polní kuchyně. Ministerstvo obrany proto rozjelo ve velkém nákupy nových kuchyní za více než čtyři miliardy korun

Další články