Zároveň propagovali knihu „Poslední roky s Karlem“, kterou Dominika napsala o svém otci. Aby ušetřili, nespali v hotelu, ale přespali u Dominičiny kamarádky.
Antonie Zacpalová se svěřila, že Dominika přestala komunikovat s rodinou, což ji velmi znepokojilo. „Měla odpojený telefon a ozvala se mi až po dvou týdnech z nového čísla. Měla jsem strašný strach, ale díky Bohu, je v pořádku,“ popsala Antonie své obavy. Dominika přiznala, že si během návštěvy v Česku zašla ke kadeřníkovi, protože ve Finsku je to příliš drahé, což jen potvrzuje, že jejich finanční situace není růžová.
Velkým zdrojem obav pro Antonii je také Dominičin vztah s Timem Tolkkim. Tento vztah je dlouhodobě velmi turbulentní – Dominika od něj několikrát odešla, aby se k němu následně vrátila. „Řekla mi, že mě nechce zatěžovat jejich problémy. Ale já od začátku nejsem nadšená, že se k Timovi vrátila, protože jsem tušila, že to přinese problémy,“ přiznala Antonie.