Moderátor Libor Bouček se setkal s neobvyklou stížností ze strany seniorů z domova důchodců v Děčíně, kteří vyjádřili svou nespokojenost s chováním Jakuba Prachaře v pořadu „Máme rádi Česko“.Seniorům se nelíbí, jak Prachař přistupuje k jídlu během vysílání, konkrétně jeho mlsání a mluvení s plnou pusou, což považují za nechutné. Tento kapitán červeného týmu je známý svou láskou k pojídání jednohubek, což je prvek, který je pro pořad typický, ale některým divákům se zdá, že Prachař to přehání.
Kam dál?
- Mrazivá zpověď : Artur syn Ivety Bartošové (†48) překvapil svou otevřeností. Kvůli slavné mamince raději zmizel z Česka, jediný kamarád se k nim bál chodit
- Zpověď novomanželů Hanychové a Dopity týden po svatbě : Agátě ukradli zásnubní prsten od Mirka. A co sázky na rozvod a děti?
- Zlomyslný Jan Kraus (61): Mluví o drsném ponížení svých hostů
- Velmi smutná zpráva: ZEMŘEL známý herec z kultovního filmu !