Slavná herečka Shannen Doherty už dlouhých osm let statečně vede boj s rakovinou

1449
Sdílejte

Rakovina prsu, kterou Doherty trpí již několik let, je nyní v pokročilejším stádiu s metastázami v mozku. Herečka přiznala, že se bojí, protože je klaustrofobická a již prošla mnoha náročnými zkušenostmi.

Poprvé byla Doherty diagnostikována rakovinou v roce 2015. Po dvou letech léčby a odstranění prsu se zdálo, že je zdravá, ale v roce 2020 se rakovina vrátila v agresivnější formě s metastázami.

Kam dál?

Dominika Gottová nepřestala kydat špínu na Ivanu. Sekýrovala mě, že jsem tlustá a nemám práci, tvrdí

Alena Schillerová ukázala svou divočejší stránku : Nechala se potetovat. Symbol má pro ni velký význam, svěřila se

Herec Rosťa Novák z Ulice málem přišel o rodinu: Litry alkoholu a bujaré večírky. Dokonce pomýšlel na smrt a zažil i delirium tremens

Strach o Jiřího Langmajera : Na dovolené při potápění na něj zaútočil žralok

Fiala se konečně vyjádřil k Novotnému : Z jeho slov bylo zřejmé, že počítá i s nejhorším

Další články