Lituji, že jsem šel do politiky. Budu ale znovu kandidovat do čela hnutí ANO, potvrdil Babiš

1369
Sdílejte

Andrej Babiš, expremiér a současný předseda hnutí ANO, potvrdil svou kandidaturu na předsedu hnutí v únoru. Tuto informaci uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Nicméně Babiš nebyl konkrétní ohledně své ambice na premiérskou pozici v nadcházejících volbách. Zdůraznil, že hnutí ANO má více potenciálních kandidátů na tento post, mezi něž patří Karel Havlíček a Alena Schillerová. Expremiér se vyhnul komentování potenciálních koaličních partnerů, ale prohlásil, že je otevřený koalici s každým, kdo je připraven bojovat za zemi.

Kam dál?

ANO, SPD a Motoristé podepsali koaliční smlouvu. Budeme mít plno práce, řekl Babiš

Lukašenko: Smradlavá Evropa bere náš čistý vzduch zadarmo. Měla by za to platit. Místo vděčnosti dusí Bělorusko sankcemi

Igor Bareš na kapačkách: Herec promluvil o vážné nemoci

Zpráva, z níž mrazí : Anička Slováčková pár dní před smrtí napsala SMS Luptákovi. Herec netušil, že to bylo naposledy

Nová vláda oznámila záměr prosadit do Ústavy dvě zásadní věci-českou korunu jako národní měnu a právo držet a používat hotovost jako zákonné platidlo

Další články