13 „tajemství“ od nejlepších manželských poradců, díky kterým váš vztah vydrží navždy!

1756
Sdílejte

Výzkum ukazuje, že jednoduché návyky, jako je zůstat v kontaktu během dne a jít spát ve stejnou dobu, mohou pomoci vašemu vztahu prosperovat.

Ačkoli se to může zdát samozřejmé, mnoho poradců a psychologů nám říká, jak důležité jsou tyto malé činy při budování vztahu a důvěry. Najděte způsob, jak nabudit váš vztah pozitivním způsobem, a začněte tyto návyky rozvíjet. Abychom vám v tom pomohli, podělíme se s vámi o nejlepší rady odborníků, které vám zajistí věčné štěstí, jaké chcete.

1. Získejte svobodnou a otevřenou komunikaci.

Odborníci totiž považují komunikaci za klíčový základ vztahu. Umožní vašemu partnerovi pochopit všechny vaše obavy, naděje a přesvědčení a dá vám příležitost říci si navzájem, že s něčím nesouhlasíte. Komunikace není jen o mluvení, ale také o aktivním poslechu partnera bez rozptylování (například telefonem).

2. Pěstujte společné zájmy.

Zdá se, že sdílení názorů na problémy a podobné aktivity je úspěšným receptem na smysluplný vztah. Podle výzkumů jsou všechny aktivity, které zmírňují stres a sbližují pár, spojeny se šťastnějšími vztahy. Závisí to na tom, jak jsou oba oddáni dané aktivitě, protože to činí vztah silnějším a zdravějším.

3. Buďte v kontaktu během celého dne.

Pokud partnerovi napíšete kompliment, vtipnou fotografii, která vás rozesmála nebo jen pozitivní komentář, může to v něm vyvolat pocit intimity. Něco tak jednoduchého dává vašemu partnerovi pocit, že na něj myslíte a tak může posílit vaše vzájemné spojení a toto jednoduché gesto může pomoci páru cítit se spokojenější se svým vztahem. Zdá se také, že schopnost reagovat je klíčovou součástí každého blízkého vztahu, což znamená, že je důležité reagovat a potvrzovat zprávy od partnera.

4. Věnujte pozornost maličkostem.

Kam dál?

Žena (31) tvrdí, že si pravidelně povídá s mrtvými: Na TOTO místo jdou lidé poté, co zemřou

Můj syn má Alzheimerovu chorobu v dětství: Jsou chvíle, kdy mě ani nepoznává…

Přišel o celé své jmění: 100 000 eur půjčil sousedům a přepsal na ně i svůj dům

Dva návštěvníci ZOO házeli po zvířatech kameny: Rozzlobilo je, že nic nedělali

Stádo hladových ovcí spáslo ve skleníku přes 270 kilogramů konopí pěstovaného pro léčebné použití. Skákali výše než kozy, uvedl majitel

Další články