Slavná herečka je naprosto hotová z nového českého prezidenta! Dostal ji

692
Sdílejte

Slavná česká herečka je zcela mimo z nového českého prezidenta Petra Pavla.

Jitka Čvančarová (44) patří k nejpopulárnějším a nejkrásnějším českým herečkám. Obdivem k novému českému prezidentovi Petru Pavlovi (61) se vůbec netají. A to i přesto, že má manžela a rodinu.

“Pan Pavel je nepředstavitelně laskavý správný muž a gentleman,” řekla Jitka Čvančarová na adresu muže, který se nedávno ujal prezidentského úřadu. Tím ale hereččiny poklony rozhodně nekončí.

“Poznala jsem ho velmi intenzivně a na vlastní kůži. Celou tu dobu, kdy jsem ho během jeho kampaně podporovala, jsem jezdila na cesty se složitým zraněním nohy a nemohla jsem se příliš hýbat. Jeho přirozené obavy, účast a péče byly opravdu nevšední,” přiznala známá herečka na konto Petra Pavla:

„Všechno, co jsem za tu dobu pozorovala, mě o tom všem stále více ubezpečovalo. To s jakou úctou, láskou a respektem se chová a mluví se svou ženou Evou as jakou úctou přistupuje ke všem ženám ak lidem vůbec. Všechno, co kolem sebe šíří a vysílá. Jsem tak velmi šťastná a dojatá,“ dodala Jitka Čvančarová na adresu nového českého prezidenta.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články