Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

5114
Sdílejte

Majitelé psů už vědí: psi mají speciální smysly. Stejně jako tento pes, který se každý den díval dolů do kanálu. Zpočátku na tom nebylo nic zvláštního, dokud lidé nezjistili, na co se pes dívá – a zejména na co čeká.

Když Dave venčil svého psa, potkal německého ovčáka bez majitele. Pes stál nehybně u kanálu a neustále se díval dolů. Dave tomu nevěnoval pozornost, ale druhý den tam byl znovu. A opět se díval dolů. Najednou uslyšel nějaké zvuky v odtoku.

Dave okamžitě zavolal záchranné služby, aby otevřely odtok. Brzy na scénu dorazilo hasičské auto. Zvuky byly stále hlasitější a hlasitější. Dave se začal divit a byl velmi zvědavý, co je v odtoku.

Hluboké, tmavé dno

Jakmile byl kanál otevřen, prázdnotu ulic naplnil vysoký a bolestivý výkřik. Kolemjdoucí vypadali překvapeně, ale nikdo se už neodvážil podívat do kanálu. Najednou vyšel hasič z kanálu a v ruce držel něco chlupatého, mokrého a… malého. Bylo to malé štěně, které spadlo do kanálu.

Po majiteli těchto dvou psů stále nebylo ani stopy. Po několika dnech v útulku se Dave rozhodl, že chce psům nabídnout domov.

 

Kam dál?

Šofér slyšel v autobuse zoufalý křik: O pomoc prosila matka 1,5letého chlapce! To, co se stalo poté, je ponaučením pro ostatní

Matka chtěla na zahradě osvěžit synka, skončilo to katastrofou: Dávejte si pozor, může se to stát i vám!

Nejsmutnější příběh! Rakovina jí vzala manžela a dvě ze tří dětí – po jejich smrti dostala rakovinu i ona

Další tragédie v Malé Fatře: O život přišel turista!

Influencerka pobouřila lidi: To vážně TÍMTO natírá své dítě?

Další články