Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

3424
Sdílejte

Jistý otec ze Spojených států měl obtěžovat uchazečky o práci chůvičky jeho roční dcery. 

Jedna z žen tvrdí, že ji během pracovního pohovoru žádal o orální sex. Možná by se to všechno podařilo utajit, kdyby na úchylu někdo neupozornil na sociální síti.

Ve skupině rodičů a chův z Upper West Side na Manhattanu na Facebooku se strhla bouřlivá diskuse poté, co kamarádka chůvy napsala varování ohledně spolupráce s finančním analytikem Jasonem Kupermanem (43). “Prosím, vyhněte se tomuto muži za každou cenu nebo komukoli, kdo se zdá, že by vás chtěl využít,” napsala jistá žena. Pod příspěvkem se rychle začaly sbírat reakce. 

Různé chůvy, podobné zkušenosti
Sedmadvacetiletá chůva z Thajska, která nechtěla být jmenována, popsala svou zkušenost pro deník New York Post. Uvedla, že byla na pohovoru s Kupermanem, který ji vzal do jednopokojového bytu samu. Když byl v koupelně, ukázal na posezení a poznamenal, že to by bylo dobré na orální sex. ” Zeptal se mě, jestli ráda dělám orální sex, jestli jsem ho už předtím dělala.” Na to chůva neodpověděla. Později se jí ještě jednou zeptal: “Děláš dýmku?” na co reagovala záporně. Vystrašená žena začala tajně nahrávat Kupermana na telefon. Údajnou nahrávku poskytla zmíněnému deníku. Když se chystala odejít, chtěla vědět, proč jí položil takovou otázku. “Je to jako úklid skříně, praní prádla. Nemusíte. Jen jsem se ptal. Nemusíte,”řekl na nahrávce. Newyorská policie potvrdila, že obdržela stížnost od ženy, kterou na pracovním pohovoru na Kupermanově adrese žádali o sex.

Několik žen, které si přečetly varování na Facebooku, se podělilo o podobné zkušenosti. “Jsem součástí brazilské skupiny na hlídání dětí ve městě a tři dívky řekly totéž. Báli se něco říct nebo jít na policii kvůli imigračnímu statusu,” napsala jedna z nich . Jedna Brazilka prozradila, že si s Jasonem vyměňovala zprávy o možné práci, ve které jí řekl, že je příliš krásná a nebude se umět ovládat.

Další chůva z Manhattanu (22) pro New York Post řekla, že v létě pracovala pro rodinu asi měsíc, kdy Kuperman měl různé komentáře včetně toho, že byla příliš přitažlivá na to, aby byla chůvičkou. “V poslední den mě chytil za zadek před mámou. To byla moje poslední kapka.” Dívka dala druhý den výpověď prostřednictvím SMS, ale Kuperman se s ní stále snažil spojit. “Jsem za tebe naprosto šťastný, že sis našla lepší práci. Vůbec žádné těžké pocity. Není třeba ghostovat nebo blokovat. Mám z tebe radost. Rád bych zůstal v dobrém vztahu,” napsal jí . Jiná Newyorčanka (21) si údajně s chlípníkem vyměnila zprávy o práci chůvičky a požádala ho, aby se s ním setkala na pohovor na veřejném prostranství a ne v domě, jak požadoval.”Zní to, jako byste byla vystrašená a nezralá, takže na to zapomeňme,” odepsal jí.

Kuperman v oficiálním prohlášení označil obvinění žen za kategoricky nepravdivá. Některé jsou od lidí, které jsem nikdy nepotkal. Jiné jsou od lidí, kteří mi po rozhovoru napsali, jak milé bylo setkat se a doufali, že se mnou budou brzy spolupracovat. Cítím se hrozně, pokud jsem neúmyslně způsobil někomu nepříjemný pocit nepochopeným komentářem nebo špatným pokusem o humor.Jako otec dcery sám plně podporuji rovnost a naši společnou společenskou odpovědnost.I když jsou tato obvinění nepravdivá, beru to jako příležitost k zamyšlení nad tím, jak se mohu aktivněji podílet na práci na zlepšení naší společnosti pro budoucnost mé dcery,”  hájil se. Jeho manželka dodala, že Jason je  ” milující manžel a fantastický otec”. 

Kam dál?

Šofér slyšel v autobuse zoufalý křik: O pomoc prosila matka 1,5letého chlapce! To, co se stalo poté, je ponaučením pro ostatní

Matka chtěla na zahradě osvěžit synka, skončilo to katastrofou: Dávejte si pozor, může se to stát i vám!

Nejsmutnější příběh! Rakovina jí vzala manžela a dvě ze tří dětí – po jejich smrti dostala rakovinu i ona

Další tragédie v Malé Fatře: O život přišel turista!

Influencerka pobouřila lidi: To vážně TÍMTO natírá své dítě?

Další články