Československý pár se pyšní luxusem, ale na krku má mít dluhy: Hrozí jim exekuce

4519
Sdílejte

Už dávno neměla nějaká celebritní dvojice na krku tolik různých skandálů jako tito dva. Po různých nevěrách, které vypluly na povrch, však tentokrát Lela Ceterová a Karlos Vémola údajně řeší různé dluhy.

Manželství této dvojice je pořádná divočina! Český bojovník byl totiž své manželce již několikrát nevěrný a přestože se své aféry vždy snažil ututlat, nikdy se mu to nepodařilo. Právě naopak!

Karlos si po každém přešlapu svou zákonitou snažil udobřit. Na Lele rozhodně nešetřil! Dovolené a zejména luxusní kabelky a oblečení totiž slovenská playmate miluje a ráda se jimi chlubí. Přestože dvojice žije v luxusním domě Vémolalandu a obklopuje se drahými věcmi, vypadá to tak, že ne na všechno mají… Pro český web extra.cz totiž promluvil Karlosův bývalý kamarád, který tvrdí, že má dluhy a hrozí mu exekuce! “Znám ho šest let a nikdy neměl peníze. Je to chudák. Dluží za jeden dům v Anglii, kam dnes nemůže jezdit, protože tam udělal nějaké daňové podvody. Dluží i za slavný Vémolaland, dluží za auta, za všechno.

Nepamatuji si, že by měl někdy peníze,” přiznal bez okolků v rozhovoru Vémolův bývalý kamarád Patrik Pejcha, který se s ním také soudí.

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články