Přiznání muže otevírá oči mnoha ženám: TAKTO to na plná ústa ještě nikdo neřekl !

2985
Sdílejte

Pokud se právě nacházíte ve složité životní situaci, potřebujete nabrat odvahu odejít ze zničujícího vztahu, toto přiznání je určeno vám.

Je však určeno i všem odvážným ženám, které na svých ramenou často nesou tíhu za dva. Je krásné, neboť ho napsal muž, který ženám vzdává hold.

„Jsem muž, je mi 27 let a toto přiznání je pro všechny ženy, které jsou v dlouhodobých vztazích či manželstvích a jejich muži jsou svině. Nebojte se odejít pryč, i když máte děti. Dokážete to, jste silnější, než si myslíte. Bojíte se toho, jak to budou snášet děti? Přenesou se přes to. Vím to z vlastní zkušenosti. Otec byl alkoholik, propil všechno, co měl, každou jednu výplatu. Mé mámě nedal nic, jen utrpení, bolest a špatné vzpomínky. Mně dal jen jednu věc do života – ukázkový příklad toho, jak nikdy nechce dopadnout. Vy matky dokážete věci, o kterých ani nevíte a proto máte můj obdiv.

Moje máma vychovala mě i staršího bratra bez pomoci. Každý den byla v práci od rána do večera a vzpomínám si, jak jsem jí volával do práce, kdy přijde domů. Čekali jsme ji, dokud nepřišla unavená a zničená, ale dokázala ze mě iz bratra vychovat muže, za které se nemusí stydět. Osamostatnil jsem se ve 24 a teď mám vlastní byt, dobrou práci a žiji, jsem tady…

Proto ženy, matky, říkám vám, jděte pryč od těch chlapů, dokážete to, vím, že to bude těžké a ano, zvyk je železná košile… A vám, chlapi, kteří děláte peklo svým ženám, řeknu jen tolik. Na každou svini se vaří voda. V životě jsem se nikomu neklaněl a ani nebudu. Zaslouží si to jen dvě ženy v mém životě. Žena, která mi dala život a starala se o mě, neboť je pro mě královna, že to dokázala (jako dítě jsem nebyl nejlepší) a žena, která bude nosit pod srdcem mé dítě.”

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články