Pozadí děsivé nehody hvězdného herce je již známo! A ozval se přímo ON, byť v hrozném stavu !

802
Sdílejte

Fanoušky hvězdného herce, jednoho z Avengerů, jednapadesátiletého Jeremyho Rennera pořádně otřásla zpráva o jeho vážné nehodě.

Zpočátku bylo známo jen to, že k nehodě došlo v souvislosti se sněhovou kalamitou v oblasti nedaleko Rena, kde bydlí, a že je ve vážném stavu. Později přibývaly detaily nehody, až se ozval samotný herec.

‚Jeremy byl hospitalizován 1. ledna poté, co mu mohutný sněhový pluh, nazývaný Snowcat, nešťastnou náhodou přešel přes nohu. K incidentu došlo podle TMZ nedaleko od Jeremyho domu u jezera Tahoe v Nevadě poté, co oblast na Silvestra zasáhla mohutná zimní bouře. Publikace uvedla, že Jeremyho soused, který je lékař, viděl, že Jeremy ztrácí hodně krve ze zranění, a tak mu ” dal na nohu škrtidlo, dokud nepřijeli letečtí záchranáři” .

Zástupce herce v úterý pro People uvedl, že Renner v neděli ” odklízel sníh z příjezdové cesty, aby členové jeho rodiny mohli odjet z domu poté, co spolu strávili Nový rok. Pomáhal také odklízet sníh z domu svého souseda, protože všichni tam byli 24 hodin bez elektřiny a napadlo velké množství sněhu. “ Bohužel, neznámo přesně jak se stalo, že v jednom momentě se akční hrdina ocitl pod sněžným pluhem.

Článek pokračuje na další straně

Hvězdu seriálu Starosta Kingstownu po nehodě převezli vrtulníkem do nedaleké nemocnice. Poté, co se zpráva o Jeremyho nehodě dostala na veřejnost, jeho zástupce pro Deadline uvedl, že herec je v nemocnici v kritickém stavu. Druhého ledna herce operovali. ” Můžeme potvrdit, že Jeremy utrpěl tupé poranění hrudníku a ortopedická zranění a dnes, 2. ledna 2023, podstoupil operaci. Vrátil se z operace a zůstává na jednotce intenzivní péče v kritickém, ale stabilizovaném stavu,” uvádí se v prohlášení.

A konečně v úterý večer se ozval i samotný Renner, dokonce přiložil i fotku z nemocnice. ” Děkuji vám všem za milá slova. Jsem teď příliš rozbitý, abych mohl psát. Ale posílám vám všem lásku,” napsal zjevně totálně “dobitý” herec. Okamžitě mu začaly proudit statisíce srdíček a povzbudivých slov i od hvězdných kolegů, jako je Thor, tedy Chris Hemsworth, režisér Avengerů Taika Waititi, Heidi Klum či Penelope Cruz. Všichni věří, že se dá rychle do pořádku ai jeho noha zůstane bez následků na svém místě.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články