Dívka si 20 let nesprávně holila nohy: Trik, díky kterému si je oholíte mnohem rychleji

755
Sdílejte

Většina žen si zřejmě myslí, že si nohy holí správně.

Kosmetička z Nového Zélandu se však na TikToku podělila s jednodušším způsobem, jak to udělat. Díky jejímu jednoduchému triku se můžete oholit mnohem rychleji a efektivněji. Uživatelé jsou z této novinky nadšeni.

Možná i vy se často vyhýbáte holení nohou kvůli tomu, jak dlouho tento úkon může trvat. To je ovšem už minulostí. Kosmetička Charlotte na TikToku pravidelně sdílí zkrášlovací tipy. Ve svém nejnovějším videu ukazuje, že místo toho, abyste po vyholení jednoho pásu umyli žiletku, můžete žiletkou přejít po noze nahoru a následně dolů.

Článek pokračuje na další straně

Díky tomu snadno a rychle oholíte každý chlup, dokonce i ten nejmenší. “Právě jsem objevila nejlepší trik na holení nohou. V podstatě jsem si právě uvědomila, že jsem si posledních dvacet let špatně holila nohy,” uvedla.

Obvykle si lidé holí nohy tak, že mají neustále puštěnou vodu. Vyholí na noze jeden pás a žiletku opláchnou. Charlotte ale doporučuje, abyste žiletkou přejeli od kotníku až po koleno a zpět od kolena ke kotníku, aniž byste cokoli oplachovali. Je to tak prý mnohem rychlejší a jednodušší.

Lidem se tento jednoduchý trik moc líbil. “Co?! Mám 33 let a jak to, že jsem to nevěděla,” uvedla jedna z komentujících. “Je to geniální. Toto je věc, kterou bychom se měli učit ve škole,” zavtipkovala další osoba.

Kam dál?

Jednoduchý tip, jak na mastnotu v kuchyni: Konec lepkavému povrchu na skříňkách a spotřebičích !

Její holčička se doslova „smažila v horečce“. Potom dostala nápad, dát jí TOTO do ponožek!

Co když tvé auto v zimě nestartuje? Tyto tipy tě zachrání !

Máte-li plastová okna, určitě se naučte tento jednoduchý trik. Díky němu ušetříte spoustu peněz !

Každý den spaluji v domě bobkový list, má to úžasný účinek!

Další články