Vondráčkové ex – Plekanec slaví 40 ! Všichni čekali vyznání od Šafářové, ale stal se opak !

1047
Sdílejte

Nejen navenek vypadá pár sportovců, který tvoří hokejista Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafařová, jako skvělá dvojka.

Zjevně si Tomáš velmi váží, co mu seslal osud po zklamání z manželství s Lucií Vondráčkovou. A tak to iv den jeho narozenin vypadalo na sociální síti trochu naopak, než by člověk čekal.

Usmívající se sportovkyně Lucie Šafářová (35) se navzdory dobré formě a mládí před čtyřmi lety rozhodla kvůli Tomášovi opustit svou tenisovou kariéru, aby s ním mohla budovat vztah a založit rodinu. Po krátké době se stali rodiči už téměř tříleté dcerky Leontýnky a po čase k ní letos v květnu přibyl po jejich loňské svatbě i synek Oliver. Po příchodu z porodnice sdílela šťastná maminka fotku s postýlkou, ve které leží novorozenec a sestřička ho hladí ho po hlavičce, s oznámením: “Malý bratříček už je s námi! Vítej v té naší sportovní rodině, Oliverko! Jsme velmi šťastní, že tě máme !” Těšili se z něj i jeho dva starší nevlastní bratři Matyáš (11) a Adam (8).

Z fungující velké rodiny, o kterou pečuje a drží ji pohromadě zejména Plekancova současná manželka Lucka, se stále aktivně hrající hokejista velmi těší. Dobře si uvědomuje, že by ji bez její pomoci nezvládal kvůli své pracovní zaneprázdněnosti. A tak, když všichni čekali gratulaci a vyznání od Lucky, přišlo jako první vyznání od něj: „Byl to člověk, který mi spadl z nebe.

Článek pokračuje na další straně

Když se ti někdo takový objeví v životě a je s tebou schopen projít ty nejtěžší chvíle, které máš , tak větší štěstí člověk ani mít nemůže. Jsem velmi rád za děti a za to, jak čtyři roky funguje.” Takto pěkně mluvil útočník Jágrova hokejového týmu kladenských Rytířů o bývalé úspěšné tenisové profesionálce Šafařové v rozhovoru pro iSport.cz .

I on už pomalu pomýšlí na odchod do hokejového důchodu, zatím to ale nechává také na osud. Váží si ale šťastných společných chvílí s manželkou a dětmi. “Věřím, že to tak vydrží. A že si budeme dál užívat dětí a života po kariéře. Tedy já jsem ještě na jejím sklonku. Uvidíme, co ještě budu mít před sebou,” zamýšlí se nad životem jubilant Tomáš Plekanec. Nakonec ani manželka nezapomněla pogratulovat s přáním: “Všechno nejlepší, muži. Ať jsi pořád tak super chlap, jak tě známe a máš pořád dost energie na to naše životní tempo!” Co už víc si jen mohou tito dva finanční zabezpečení a úspěšní sportovci do budoucna přát, zdá se, že mají všechno.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články