Máte na své levé paži malou jizvičku? Prozradíme, co znamená

933
Sdílejte

Na lidském těle je mnoho znamének a jizev. Ale jedna z těchto jizev se bude opakovat na tělech lidí.

Pokud se podíváte na své levé rameno, můžete si všimnout, že na levém rameni máte jizvu pravidelného tvaru, která není způsobena zraněním, ale umělou.

Víte, co způsobilo tuto jizvu?
Pokud vás to zajímá, také si všimnete této jizvy na těle, podívejte se na svou levou paži. Tuto jizvu obvykle najdete nahoře, ne na rameni. Pokud si nejste jisti jizvou, použijte zrcadlo. Našli jste jizvu?Víš, co to znamená?

Tuto jizvu vytvořil váš lékař, když jste byl velmi mladý. Pokud vás jizva děsí, můžete se posadit a relaxovat. Toto není lidské znamení, ale velmi užitečný krok ve vašem životě.

Pokračování na další straně

Jizvy jsou důsledkem důležitého očkování. Pokud máte tuto jizvu na rameni, znamená to, že jste chráněni před nebezpečným virem neštovic.

Konkrétně se jedná o virus neštovic.
Ptáte se, proč se vám po očkování dělají na pažích nevzhledné jizvy? Jizva je výsledkem vakcinační metody, protože očkování se provádí dvojitou jehlou. Tkanina byla touto jehlou vstříknuta pod kůži, v tomto okamžiku se během několika dnů objevil dojem puchýřů. Jedná se o reakci na látky obsažené ve vakcíně. Po několika týdnech se rána začala hojit a zanechala jizvu, kterou nyní vidíte na paži.

Kam dál?

Šofér slyšel v autobuse zoufalý křik: O pomoc prosila matka 1,5letého chlapce! To, co se stalo poté, je ponaučením pro ostatní

Matka chtěla na zahradě osvěžit synka, skončilo to katastrofou: Dávejte si pozor, může se to stát i vám!

Nejsmutnější příběh! Rakovina jí vzala manžela a dvě ze tří dětí – po jejich smrti dostala rakovinu i ona

Další tragédie v Malé Fatře: O život přišel turista!

Influencerka pobouřila lidi: To vážně TÍMTO natírá své dítě?

Další články