Jágr svou přítelkyni platí ! Dominika si nestěžuje, je prý štědrý !

1268
Sdílejte

Zdá se, že se partnerský vztah Jaromíra Jágra (50) a jeho mladé lásky Dominiky Branišové (27 nadále utužuje. Snad žádná jeho dosavadní přítelkyně se mu neobětovala natolik, jako právě ona.

Nejenže se téměř úplně vzdala své kariéry modelky, ale donedávna ho také vozívala na jeho zápasy, aby se mohl koncentrovat pouze na hokej, stále se vzorně stará o jejich domácnost i stravu a poslední měsíce se začala naplno věnovat i jeho novému obchodnímu byznysu, zdarma to však není.
‚Jaromír Jágr dává najevo, že k němu Dominika patří i tím, že za něj chodí na akce, kam je pozván, ale právě tehdy náhodou nemá čas. Zúčastnila se také nedávné vernisáže obrazů, kde se konala i dražba. “Jarda má dnes zápas, takže nemohl přijít, tak jsem tady já. Velmi ráda podpořím naši nadaci,” zdůvodnila partnerovu nepřítomnost Dominika. Vydražená částka se rozdělila mezi nadační fondy Be Charity a Knights Foundation – Nadační fond Rytíři Kladno, který založil Jágr. Dražba byla pro ni novou zkušeností. Stejně nová je pro ni i účast v další Jágrově aktivitě s jeho značkou výživových doplňků. S jejím uvedením začal začátkem roku a svěřil ji do rukou Dominiky.

Sama to přiznala v rozhovoru ve vyjádření: “Pracuji pro Jardovu značku. V podstatě dělám úplně všechno, rozvážím, objednávám, dělám reklamu… Samozřejmě, že to nedělám všechno sama, ale stejně jako ostatní jsem Jardovou zaměstnankyní”. Jardovy přítelkyně byly často považovány za zlatokopky, a Dominika skutečně dostává peníze. Jak je ale jasné, není to jen tak, ale za octivou práci pro Jardovu firmu. “Samozřejmě, mám plat a určitě si nestěžuji. Jarda je štědrý,” pochvaluje si Dominika ideální soukromo-pracovní vztah.

Článek pokračuje na další straně

Vypadá, že je spokojená, i proto jí vůbec nechybí práce modelky, kterou se živila na začátku své kariéry, i když ji zcela nevylučuje. “Pokud je nabídka na focení, ráda ji přijmu, Dominika působila kdysi jako modelka nějaký čas v Číně, ale také na jiných místech světa.

‚Pomalu spíše přemýšlí nad usazením se a vypadá, že s Jágrem by jí to mohlo vyjít. Zatím ani Dominika nebazíruje na svatbě ani potomstvu, ale vzhledem k jeho věku by dlouho otálet neměli. Poté, co se vyjádřil o konci své hokejové kariéry, se její šance zvyšuje, ale ona sama je dosti skeptická. “Dozvěděla jsem se to až poté, co to řekl. Ale vysvětlil mi, že to nebylo docela přesně tak myšleno, že končí s kariérou, ale že právě v té chvíli se necítil na to, aby hrál. Každopádně, teď už opět trénuje a žádný konec jeho kariéry se nekoná,“ upřesnila jeho výrok. “Kdyby i ukončil kariéru, tak se nic nezmění. Jaromír by rovněž jezdil s hráči na zápasy a tréninky, takže tam by změna nebyla,” dodala jasnou vizi, jak to s Jardem bude, i když hokej pověsí na hřebík.

Dominika se věnuje modelingu už jen příležitostně, většinu času věnuje práci pro svého partnera Jaromíra Jágra:

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články