Tajný trik hotelů: Udělejte tohle a doma se vám celé týdny nebude prášit !

3013
Sdílejte

Určitě jste si všimli, že i po několika dnech pečlivého a důkladného utírání prachu vypadají povrchy, jako byste vůbec nic neudělali.

Velmi nepříjemné! Hlavně když všechen tento prach v podstatě také vdechujeme. Naštěstí existuje super řešení, které hotely a muzea rádi používají, aby hodiny práce nepřišly nazmar.

Postupujte podle této metody.

Zabraňte usazování prachu na celé týdny. Tímto zázračným produktem není nic jiného než glycerin, který je nejen velmi účinný, ale také levný. Navíc lze úspěšně použít nejen na povrchy nábytku, ale také na zrcadla a podlahy.

Při aplikaci nezanechává skvrny a na povrchu zanechává průhlednou vrstvu. Je hustý a naprosto bez zápachu. Před použitím na nábytek nebo zrcadla nejprve očistěte a otřete prach, poté vezměte hadřík z mikrovlákna, nakapejte na něj glycerin a důkladně otřete povrchy.

Článek pokračuje na další straně

Chcete-li ošetřit podlahu, nakapejte ho do vody na mop a použijte jej k vytírání laminátové podlahy, parket nebo dlažby.

Může se používat i v kosmetické péči

Tento zázračný produkt můžete využít nejen při čištění. Pokud si dáte několik kapek do krému na ruce, vaše pokožka bude mnohem jemnější. Přidáte-li několik kapek do šamponu, vaše vlasy budou po umytí zářivější.

Kam dál?

Jednoduchý tip, jak na mastnotu v kuchyni: Konec lepkavému povrchu na skříňkách a spotřebičích !

Její holčička se doslova „smažila v horečce“. Potom dostala nápad, dát jí TOTO do ponožek!

Dívka si 20 let nesprávně holila nohy: Trik, díky kterému si je oholíte mnohem rychleji

Co když tvé auto v zimě nestartuje? Tyto tipy tě zachrání !

Máte-li plastová okna, určitě se naučte tento jednoduchý trik. Díky němu ušetříte spoustu peněz !

Další články