Smíchejte 7 česnekových stroužků a 7 bobkových listů a uvidíte, co se stane u vás doma !

3070
Sdílejte

Česnek a bobkový list se od dávných dob používaly k očištění domů od duchů a špatných energií. Negativní energie se může šířit všude a mít škodlivý vliv na náš život.

Dovolíme-li negativní energii, aby pronikla do našich domovů a přetrvávala v nich, můžeme neustále pociťovat její účinky, které se projevují jako konflikty nebo dokonce úzkost a pocity prázdnoty.

Přírodní způsob boje proti špatné energii
Jednoduchými rituály můžeme tyto špatné vibrace z našeho prostředí odstranit, aby je nahradil klid a mír. Potřebujete jen několik přírodních ingrediencí, které naleznete v každé kuchyni.

Pokračování na další straně

Složení:

7 stroužků česneku
7 bobkových listů
minerální voda
1 lejk
1 malá láhev / sklenice s víčkem
Do láhve vložte stroužky česneku a bobkové listy a zalijte vodou. Uzavřete víko a umístěte jej do odlehlejší části domu. Po několika dnech sklenici absorbuje všechny přítomné špatné vibrace a vy si všimnete pozitivní změny ve svém postoji, stavu mysli a budete se cítit klidnější. Do vaší rodiny a domova přijde klid.

Účinky složek

Kromě zdravotních účinků se česnek kdysi používal jako talisman k odehnání negativních energií a považoval se za ochránce domu. Bobkové listy mají také vynikající léčivé vlastnosti, jsou sedativní, antibakteriální a protiplísňové. Staří Římané pálili bobkové listy, aby očistili své domovy a navodili klid.

Kam dál?

Jednoduchý tip, jak na mastnotu v kuchyni: Konec lepkavému povrchu na skříňkách a spotřebičích !

Její holčička se doslova „smažila v horečce“. Potom dostala nápad, dát jí TOTO do ponožek!

Dívka si 20 let nesprávně holila nohy: Trik, díky kterému si je oholíte mnohem rychleji

Co když tvé auto v zimě nestartuje? Tyto tipy tě zachrání !

Máte-li plastová okna, určitě se naučte tento jednoduchý trik. Díky němu ušetříte spoustu peněz !

Další články