Každý den spaluji v domě bobkový list, má to úžasný účinek!

1322
Sdílejte

Pokud jste právě přežili stresující, únavný a vyčerpávající den a máte pocit, že nemáte energii na nic, je tu pro vás technika. Vyzkoušejte ho a za pár minut uvolníte své tělo i mysl. Potřebujete jen několik sušených bobkových listů.

Vonné svíčky a různé umělé vůně jsou velmi škodlivé pro naše zdraví, neboť obsahují mnoho chemických látek a toxinů. Proto bychom je měli nahradit něčím přirozeným. Bobkový list může být jednou z nejlepších voleb, pokud jste v neustálém stresu, napětí a úzkosti a ani nevíme, co je vyvolává.

K vyzkoušení této relaxační a voňavé techniky budete potřebovat 3-4 sušené bobkové listy, čaovou svíčku a malou kovovou nádobu.

Večer před spaním se odeberte do ložnice s přísadami. Zapalte svíčku a poté postupně zapalujte bobkové listy, případně je rozlomte na menší kousky. Vložte je do mísy a nechte je, dokud se nespálí.

Článek pokračuje na další straně

Vždy počkejte, až se jeden z nich rozhoří do takové míry, že je mléčný a teprve potom zapalte druhý. Kouře se nebojte, není škodlivý, jedná se o přírodní látky. Navíc uklidňuje, uvolňuje a oživuje místnost.

Zatímco dopisy hoří a kouří, můžete dělat něco úplně relaxačního, například poslouchat příjemnou hudbu nebo si na papír napsat, co se vám během dne nejvíc líbilo.

Výzkum ukázal, že kouř vznikající při spalování bobkových listů uvolňuje tělo psychicky i fyzicky. Pomáhá nám usnout mnohem dříve, nemusíme v noci bojovat s nespavostí a ráno se budíme odpočatější.

Udělejme vše pro to, abychom se dobře vyspali, protože pokud se vzbudíme nevrlí, rozzlobení a napětí, pokazíme den nejen sobě, ale i svým přátelům a kolegům.

Buďme usmáti a veselí. Zkuste takto začít den alespoň jednou a uvidíte, že je mnohem snazší jíst, než se celý den na něco zlobit. Může to být těžký krok, ale můžeme si jen pomoci, abychom byli šťastní, a zbytek se postará sám o sebe.

Kam dál?

Jednoduchý tip, jak na mastnotu v kuchyni: Konec lepkavému povrchu na skříňkách a spotřebičích !

Její holčička se doslova „smažila v horečce“. Potom dostala nápad, dát jí TOTO do ponožek!

Dívka si 20 let nesprávně holila nohy: Trik, díky kterému si je oholíte mnohem rychleji

Co když tvé auto v zimě nestartuje? Tyto tipy tě zachrání !

Máte-li plastová okna, určitě se naučte tento jednoduchý trik. Díky němu ušetříte spoustu peněz !

Další články