Velký ZIMNÍ HOROSKOP: Na Lvi čekají měsíce hrůzy a Rybám se konečně splní sny !

2511
Sdílejte

Vlády se ujaly zimní měsíce a tak je čas se podívat hvězdám na zoubek. Zajímá vás, co vás v zimních měsících čeká a nemine? Spoléháte se na štěstí, bohatství a zdraví?

Potom si to nechte ještě potvrdit od hvězd, které se tento měsíc postavily do zvláštních konstelací.

Naučit se
Kreativita, asi tak by se daly charakterizovat jedním slovem vaše zimní měsíce. Nebojte se spoléhat na svou intuici a buďte kreativní. Budete se díky tomu cítit úžasně!

BÝK
Pro Býky nebude nic zábavnějšího než vzdělávání. V těchto měsících se nadchnete pro učení se něčeho nového, nebo doplnění si toho, co víte. Na chvíli se z vás stanou takoví myslitelé a bude jen na vás, kdy vás to zase přejde.

BLÍŽENCI
Zimní měsíce by mohly být pro vás měsícem usmíření, a tak jak se sebou samými tak s ostatními. Pokud vás nějaké skutečnosti už dlouho trápí, je nejvyšší čas je vyřešit! Nebojte se odpustit, posune vás to dál.

RAK
Víte, co je pro raky na prvním místě? Ano, správně, jsou to peníze, A ty v příštích měsících budete mít víc než obvykle. Nalaďte se na pohodovou vlnu a nebuďte ve středu z každého výdeje. Peníze se vám v pravou chvíli vrátí.

Pokračování na další straně

LEV
Tyto měsíce nebudou pro vás měsíci klidu a lásky. čekají vás dost složité situace a zkoušky, se kterými si ovšem nakonec poradíte. Berte to tak, že právě negativní zkušenosti vás ve skutečnosti posílí.

PANNA
Rozchod, slzy a stres, bohužel takové situace vás čekají v těchto zimních měsících. Není zcela jasné, jestli tyto události budou nakonec tak tragické, ale budete se jim muset postavit čelem a posunout se dál.

VÁHY
Listopad se ponese ve znamení rodiny, a to znamená, že se můžete dozvědět o miminku na cestě, nebo se stanete prarodičem. Také tyto měsíce budete více trávit s rodinou než obvykle.

ŠTÍR 
Štíři mají tyto měsíce svou vládu, právě listopad je jejich měsíc, který si opravdu užijí. Nebojte se ničeho, tyto měsíce jsou pro vás jako stvořené k plnění vlastních snů a těch nejtěžších úkolů.

Pokračování na další straně

STŘELEC
Buďte ostražití, neboť tyto měsíce vám hrozí finanční krize. Dávejte si velký pozor na to co podepisujete, kolik vám vrátí paní u pokladny a zda všechny vaše bankovní transakce proběhly v pořádku.

KOZOROH
Pro vás tyto měsíce nebudou nijak zvláštní. Váš život půjde dál v zajetých kolejích a určitě nečekejte, že by se v nejbližší době něco změnilo. Štěstí se na vás usměje až na jaře, ale počkat se vyplatí.

VODNÁŘ
Tyto měsíce budou pro vás plné romantiky a lásky. Po dost těžkých chvílích na vás konečně čeká čas odpočinku a romantických zážitků s partnerem. Starosti najednou jakoby odplouvají a vy se budete cítit tak bezstarostně.

RYBY
Konečně je zde ta správná konstelace pro to, abyste si mohli splnit i ty nejtajnější sny. Chcete se naučit francouzsky? Začněte! Chcete vyrazit do zahraničí? Tak jděte! Právě tyto měsíce byste si měli všechno užívat plnými doušky.

Kam dál?

Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

Čínský test: Ukáže jak poznat sám sebe? Najděte vlastní hvězdu podle data narození a odhalte svůj osud !

Velký horoskop ZDRAVÍ pro rok 2023: Koho čekají v životě ZMĚNY? Toto znamení konečně ZHUBNE !

Rok 2023 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Toto “radí” hvězdy

Čínský rok 2023 ve znamení Zajíce: Rok narození prozradí, na koho čeká láska a kdo si finančně přilepší

Další články