Agáta Hanychová potvrdila nový vztah s Jaromírem Soukupem

2136
Sdílejte

„Nejdůležitější je pro mě teď u muže moudrost. Důležitější než to, jak vypadá nebo jestli je vtipnej. Vtipných chlapů je tolik… a k čemu jsou?“ řekla Hanychová v jednohom rozhovoru letos v květnu. „Největším osobním životním zklamáním pro mě je, že jsem neudržela vztahy s tatínky svých dětí. To je moje největší životní prohra. A výhra jsou jednoznačně děti.“

Dcera herečky Veroniky Žilkové má z předchozího vztahu s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou syna Kryšpína a ze sedm let trvajícího manželství s hercem Jakubem Prachařem dceru Miu.

Mediální magnát Jaromír Soukup má z předchozího manželství dospělé děti Lukáše a Natálii. Od roku 2013 byla jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová, která byla tváří jeho televize a má v ní vlastní talkshow Exkluziv Kateřiny Brožové. Také hrála hlavní roli v barrandovském TV seriálu Doktorka Kellerová. V roce 2018 se rozešli.

Kam dál?

Kuba opouští ODS a chce založit nové hnutí. „Tohle už opravit nejde!“

Babiš má jasno: Fialův rozpočet nesedí. „Když nám nevyhoví, uděláme to sami,“ vzkazuje

Hřib donesl Babišovi QR kód, aby vrátil 7,5 miliardy. Ve variabilním symbolu je číslo 25085 : Babiš ho odhodil

Turka NE ! Moje výhrady stále přetrvávají, řekl po jednání s Babišem Pavel

Krize u Vémolových ! Lela už toho má dost. Skončí to rozvodem ?

Další články