Prezident Zelenskyj VARUJE: Po Ukrajině jsou na řadě tyto země !

9677
Sdílejte

Ruská invaze na Ukrajinu pokračuje. Po nočních explozích v Kyjevě se Rusku podařilo obsadit první přístavní město na Ukrajině.

Prezident Vladimir Zelenskyj nyní prosí Západ o další vojenskou pomoc. V případě okabarviáže bude Putin pokračovat i do dalších zemí, řekl.

Vladimir Zelenskyj, který nedávno přednesl emotivní projev o válce na Ukrajině, prosí Západ o pomoc. Poté, co je jeho země nadále napadána ruskými jednotkami, požaduje alespoň více letadel.

Francouzský prezident Macron také po schůzce řekl, že Putin bude pokračovat v operacích po celé Ukrajině. Informovala o tom na Twitteru agentura AFP. Zelenskyj také varoval, že Putin by mohl po invazi na Ukrajinu pokračovat v dalších blízkých zemích.

Článek pokračuje na další straně

“Pokud nemáte pravomoc zavřít oblohu, dejte mi letadla! Pokud už nejsme, nedej bože, bude to Lotyšsko, Litva, Estonsko. Věřte mi,” učinil děsivou předpověď. Nakonec adresoval vzkaz přímo Putinovi: “Neútočíme na Rusko a nemáme v plánu na něj zaútočit. Co od nás chcete? Nechte naši zemi na pokoji,” řekl prezident. Mírové rozhovory mezi oběma stranami dosud nepřinesly rozhodující konec konfliktu.

Kam dál?

Neštěstí v Malé Fatře: Matka zemřela před očima svých dětí

Pátrání po pohřešovaných manželích v Tatrách: Svým dětem zanechali dopis

Tříleté dítě nechala v autě a odešla ke kamarádům. Dítě mělo na tváři stopy po zvracení!

Učitelka ponižovala žačku, protože její máma byla uklízečka. Potom dostala NEČEKANOU LEKCI!

Chystáte se do Chorvatska? Ulevit si za stromem ani nezkoušejte! Oblíbená dovolenková destinace zavádí mastné pokuty

Další články