Něco na tom bude! Který orgán v těle nemáte v pořádku? Zjistíte to podle noční hodiny, v níž se často budíte !

2930
Sdílejte

Když se budíte mezi 1.00 a 3.00 h
Pokud se často budíte právě v tomto čase, zaměřte se na játra. Je pravděpodobné, že se často cítíte podrážděně, citově nestabilně, frustrovaně či rozzlobeně. Obzvláště náchylné na tyto symptomy jsou ženy, protože játra hraje důležitou roli při spojování estrogenu a detoxikaci krve.

Tradiční čínská medicína spojuje játra s emocí hněvu, proto se zamyslete, zda nenosíte v sobě nějaké potlačené záležitosti, které vyvolávají hněv. Je dost možné, že máte také problémy s pravidelnou menstruací, trpíte chudokrevností, slabostí nebo bolestmi hlavy. Zkuste podpořit správnou činnost jater změnou životního stylu a vyzkoušejte přírodní produkty, které zlepšují její činnost.

Když se budíte mezi 3.00 a 5.00 h
V této hodině se ozývají plíce, které jsou odpovědné za pohyb energie “čchi” (podle tradiční čínské medicíny). Jsou pevně propojeny s imunitou a emocionální se žalem a smutkem. Pokud jste často nemocní, nebo dlouho nemocní, máte astmatické záchvaty, budíte se smutní, zadýchaný nebo kašlete, odkazuje to na problémy s plícemi a životní energií. Vaše tělo se zoufale snaží zbavit přebytku toxinů, protože jste ho dosud nečistili a je jako ucpaný komín.

Článek pokračuje na další straně

Kam dál?

Tohle je THOR. Hezčího kocoura jste snad neviděli !

Emmu zabíjel její vlastní dům: Šokující dohra po letech trápení !

Lékař odhalil, proč se lidé dávají pohřbít: TOTO je pravda o kremaci! VIDEO není pro slabé povahy !

Dámy pozor! Muži s těmito jmény jsou prý nejlepšími partnery a milenci!

Odhalíme vám 8 faktorů, proč vzniká ve vztahu nevěra. Důvod číslo 4 je opravdu děsivý

Další články