3 potraviny, které vám IHNED zvětší prsa! Škoda, že jsem o nich nevěděla dříve

2659
Sdílejte

Některé rostliny nebo i živočišné produkty konzumovány ve velkém množství mohou přispět k růstu prsních buněk. Teoreticky, hormonální potraviny stimulují prsa, aby se v těle ženy nastartovala reakce podobná vlivu ženského hormonu estrogenu, což je klíčem ik plodnosti, těhotenství a kojení.

Před použitím specializované stravy pro zlepšení růstu prsů třeba pochopit, že žádné klinické studie ještě nedochází dlouhodobou bezpečnost estrogenové stravy. Rozhodně se poraďte s gynekologem před zahájením estrogenové diety, pokud máte v rodinné anamnéze rakovinu prsu.

1. Sója
Sója je vynikajícím zdrojem izoflavonů. Tyto fytoestrogeny, které zahrnují i ​​mnohé populární léky při menopauze, zdánlivě ovlivňují hladiny estrogenů v lidském těle. Vynikající jídlo, které je zdrojem sóji je tofu, tempeh, sójové mléko, sójové lupínky.

2. Fenykl
Fenykl má sladkou chuť, která se chutí vztahuje ke kopru a je používán po staletí pro kojící matky. Ty pocitově hlásí, že může zvýšit velikost prsů a pomoci i s tvorbou mléka. Stejně jako sója, i fenykl je dobrým zdrojem přírodních látek podobných estrogenu. Zvažte použití fenyklu jako koření a přidejte jej do vašich každodenních jídel.

Článek pokračuje na další straně

3. Mléčné výrobky
Je to tak, všechny mléčné výrobky obsahují hormony. Ano, včetně těch, které byly použity uměle pro růst hospodářských zvířat. Teoreticky mohou také mléčné hormony stimulovat růst prsou u žen, které jedí tyto produkty. Mléčné výrobky také obsahují vysoké množství tuku a kalorií, které mohou poskytovat další kalorie pro růst prsů hlavně u žen s podvýživou.

4. Ovoce
Ovoce obsahuje složky podobné estrogenu, které mohou zvětšit velikost vašeho poprsí. Jako mnoho dalších potravin v tomto seznamu, ovoce obsahuje lignan, který jak bylo řečeno podporuje růst prsou, chováním jako estrogen v těle. Některé z nejbohatších zdrojů jsou banány, jablka, jahody, maliny, třešně, broskve, pomeranče, švestky a melouny.

Kam dál?

Neštěstí v Malé Fatře: Matka zemřela před očima svých dětí

Pátrání po pohřešovaných manželích v Tatrách: Svým dětem zanechali dopis

Tříleté dítě nechala v autě a odešla ke kamarádům. Dítě mělo na tváři stopy po zvracení!

Učitelka ponižovala žačku, protože její máma byla uklízečka. Potom dostala NEČEKANOU LEKCI!

Chystáte se do Chorvatska? Ulevit si za stromem ani nezkoušejte! Oblíbená dovolenková destinace zavádí mastné pokuty

Další články