Zpráva o smrti zpěváka Tomáše Kluse vyděsila Česko: Je to HOAX !

2995
Sdílejte

Článek pokračuje na další straně

K hrůzné situací, která vyděsila i množství známých a fanoušků, zareagoval i český zpěvák: “ Prosím vás, ten printscreen je fejk. Nejen téma, ale i server, na kterém je umístěn. Nemá to co dočinění s iDnes ani se mnou, natož s naším složitým vztahem. Toto je zábavka nějakého mladíka z Twitteru, kterou od rána řeším s příbuznými, s kamarády i s fanoušky, kterým se to velmi vtipné nezdálo , „napsal na Facebooku. Stejně pohoršena je i jeho manželka Tamara.

“ Opravdu bych ani největšímu nepříteli nepřála vyvracet světu smrt vašeho nejmilovanějšího člověka, kterou jsem ještě navíc údajně oznámila já sama. Mám z toho ještě teď husí kůži. Hyenizmus nejhrubšího kalibru , „láteřil se slovy, že snad existuje karma.

Kam dál?

Co všechno může skrývat vaše kabelka? Chlamydie i stafylokoky a další neviditelní nepřátelé !

Žáci získali v přijímacích testech výrazně nad 80 bodů, přesto nebyli přijati. Naopak cizinci s méně body ano. Rodičům se nelíbí, že cizinci přeskakují jejich děti

Tragické úmrtí moderátora ČT : Meteorolog Jan Šrámek (†48) se v italských Alpách zřítil do rokle

Zkrácení rodičovské dovolené by Česku vydělalo miliardy. Dřívější návrat do práce vítají i rodiče

Moderátorka Inna Puhajková (39) se vážně zranila. Spadla z kola a odnesla si krvavé šrámy a sedřenou nohu

Další články