Dara si opět lehla pod nůž chirurga: TAKTO vypadá její nový nos !

2912
Sdílejte

47-letá hvězda Dara Rolins patří k nejpůvabnějším ženám showbyznysu, a zatímco její křivky i vzezření obdivují statisíce fanynek i mužů, ona s sebou stále není spokojena. Zpěvačka hitů Co o mně víš, Party DJ či Nebe peklo ráj se může i těsně před padesátkou chlubit postavou, která vyráží dech, přesto její vrásky na čele stále způsoboval nos.

Dominantu obličeje si přitom Dara nechala plasticky upravit již v minulosti, kdy jí po operaci výrazně menší nos zjemnil rysy. Jak se však zdá, ani přesto nebyla s výsledkem celkem spokojená, v důsledku čehož vyhledala pomoc dalšího chirurga . Tentokrát kráska odešla kvůli operaci na Ukrajinu, kde působí špičkový specialista Maxim Ivanchuk, jehož služby vyhledává stále více celebrit.

Jednou z nich je i samotná Dara, které se postaral o nový look, s čím se pochlubil i na sociální síti Instagram. “S tou nejkrásnější a nejvíceočarující dámou s novým nosem,” napsal k snímku se zpěvačkou, přičemž připojil i záběr magazínu Vogue s věnováním, kde byla na titulce. Předmětnou změnu si však ještě dříve všimli věrní fanoušci zpěvačky, kteří jí okamžitě vyčítali výrazně měnící se tvář.

Článek pokračuje na další straně

Kam dál?

Britská monarchie v slzách: Zemřel princ Phillip († 99)! Poslední rozloučení se uskuteční…

Po třech rozvodech se česká zpěvačka stále nevzdává: Je na online seznamce !

Dominika Gottová se rozhodla jít do boje: Po 10 dnech došlo k zvratu !

Neskutečný hyenismus. Gottův hrob v Malvazinkách byl vykraden !

Smutná zpráva: Slavný herec († 58) z kultovního seriálu tragicky zahynul !

Další články