STOP migrénám, které vám ničí život: Už žádná ukrutná bolest hlavy, tato bylinka funguje lépe než léky!

1632
Sdílejte

Přejete si zdravý způsob, jak vylepšit chuť svých oblíbených sendvičů? Čerstvý nebo sušený rozmarýn je ideální například do tuňákového.

Potřebujeme:

4 konzervy tuňáka

1 šálek oblíbeného salátového dresingu

na jemno nakrájený řapíkatý celer

1 malou červenou cibuli

1 malý citron

stroužek česneku

malý svazek rozmarýny větviček

1/2 lžičky mořské soli a pepře

Postup:

Do středně velké mísy přidejte tuňáka, salátový dresing, nakrájený celer, cibuli, přidejte citrónovou šťávu, prolisovaný česnek a nasekané větvičky rozmarýnu. Jemně míchejte, dokud se všechny suroviny nespojí. Osolte, okreňte a nechte chladit alespoň 1 hodinu nebo přes noc. Na servírování opečte 12 plátků čerstvého chleba do zlatova. Natřete tuňákovou směsí, můžete doplnit čerstvými rajčaty a podávejte. Dobrou chuť!

Upozornění: Tak jako každý bylinný lék, i rozmarýn může mít vedlejší účinky nebo můžete být na něj citliví. Proto pokud zaznamenáte jakékoliv nežádoucí účinky, okamžitě jej přestaňte používat a před jeho použitím se poraďte se svým lékařem.

Kam dál?

Rakovina plic má zvláštní příznaky: I bolest ramene a kloubů je jedním z nich – často si ji proto zaměňujeme s jiný onemocněními

Recept na vynikající domácí lipový sirup jako od babičky

Psychická příčina nemocí: Podívejte se jak jsou jednotlivé emoce propojeny s konkrétním orgánem a jaké nemoci vám způsobují

7 jednoduchých způsobů, jak odstranit kožní výrůstky bez nutnosti návštěvy lékaře

Dejte vařit květy šeříku do obyčejného mléka a nikdy nezapomeňte na tento recept, který mě naučila moje babička !

Další články