26 kilogramů za měsíc? Realita! Díky tomuto jedinému triku se to podaří i Vám!

4066
Sdílejte

Vím, budete na mě koukat jako na blázna a pravděpodobně si myslíte, že vám budu mazat med kolem huby. Věřte, že to ale v plánu nemám.

Až pochopíte, jak skvělé je Black Latte, pochopíte, že si z vás nedělám legarci.


Jmenuji se Cathryn a do Česka jsem se přestěhovala s rodiči, když mi bylo 7. Rodiče mi zde našli školu a já se do ní velmi těšila, avšak děti si uvědomovaly, že jsem jiná. Ano, nejsem z České Republiky, což jde poznat už podle barvy mé kůže a mých rysů v obličeji. Dětem, které se mnou tenkrát chodily do školy, se to nelíbilo a věřte nebo ne, i v tak nízkém věku mě začaly šikanovat.

Šikana

Začaly mě pomlouvat, dělaly si ze mě srandy a nechtěli se se mnou kamarádit. Takhle to pokračovalo téměř celou základní školu a postupem času jsem se s tím začala vyrovnávat nejrůznějšími způsoby. Jako malá jsem hodně brečela a snažila jsem se to pochopit, avšak když jsem dospívala a začala navštěvovat střední školu, slzy jsem vyměnila za jídlo. Místo plakání jsem si začala užívat chuť každého jídla a často jsem se přejídala.

Tenkrát se ručička váhy zastavila na 78 kilogramech, což na mou výšku bylo celkem dost. I přes svou nadváhu jsem si však našla přítele, tedy spíš – on si našel mě. Ačkoliv jsem si myslela, že vztah a láska mě mého přejídání zbaví, bylo tomu naopak. Jídlo jsem si zamilovala a stala jsem se na něm závislá. Zašlo to tak daleko, že se se mnou přítel chtěl rozejít.

Kéž bych v té době znala: Black Latte

 

! OBJEDNÁVEJTE BLACK LATTÉ ZDE !

Kam dál?

Velké odhalení mužů: Toto jsou důvody, proč si hledáme milenky!

Jak vypadá nejlepší sex, ze kterého se muži neumějí vzpamatovat? Tento typ žen má jednoznačně vyhráno

Je váš vztah ještě normální, nebo už směřuje ke konci? Poznejte 10 klíčových stádií

Ženy potřebují více spánku, protože používají svůj mozek mnohem více a častěji než muži ! Souhlasíte?

Z tohoto vtipu, půjdete DO KOLEN: Žádné bolesti hlavy… :D :D :D

Další články