Začal boj o dceru ! Soukup zakázal Agátě…, její reakce je ostrá !

43478
Sdílejte

I když se na první pohled zdá, že rozchod Jaromíra Soukupa (54) a Agáty Hanychové (38) přišel po bouřlivém konci jejich vztahu, stalo se to v míru, ale zjevně tomu tak nebylo.

Agáta údajně Soukupovi rozchod oznámila bez dohody. Zároveň se snaží vidět Jaromíra jako otce své dcery Rozárky a říká, že kvůli ní budou mít i nadále dobrý vztah. Sukupa prý její oznámení vytočil správně, načež mu Agáta údajně zakázala vstup do domu. Nemůže se zúčastnit ani oslavy svátku své dcery. Rozhodl se jí okamžitě vrátit úder.

‚Když influencerka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup vstupovaly do vztahu, zjevně dominovala u obou vášeň. Jak poznamenal Agátin bratr Vincent, tvořili „bizarní pár“. Už v první měsíc soužití v Soukupově vile v Marbelle počali potomka, po čem prý měli oba toužit. Rozdíly, ať už ve věku, ale zejména způsobu života a povahách, jako by vůbec nevnímaly. Akátu zajisté okouzlilo v jakém blahobytu může žít vedle Soukupovi, hýčkal ji i dárky a dal jí příležitost k moderování vlastního pořadu v jeho televizi. Údajně až po porodu jasně pochopila, že jejich vztah byl omyl, jak aktuálně prohlásila.

Kam dál?

Nová zjištění o tragédii české horolezkyně. Klára se před pádem sama rozhodla pro návrat. Měla zdravotní problémy

 Felixe Slováčka (82) evidentně nic nezastaví. Den po pobytu v nemocnici už v Praze vyrazil na party

Tragicky zahynula Česká horolezkyně Klára Kolouchová, která se proslavila jako první Češka na vrcholech Mount Everestu a K2. Po těle pátrají dva vrtulníky

Princezna Kate promluvila o rakovině: Po dokončení léčby její život rozhodně není procházka růžovou zahradou

Pavel Novotný nastoupil do pankrácké věznice, kde si odpyká tříměsíční trest za výtržnictví a další delikty

Další články