Johnny Depp prozradil, proč se odmítá vrátit k Pirátům z Karibiku

1852
Sdílejte

Hodně se spekulovalo o tom, zda by se Johnny Depp mohl vrátit do franšízy Piráti z Karibiku . Fanoušci, kteří chtějí herce znovu vidět jako Jacka Sparrowa, ale budou muset být zklamáni. Depp se rozhodl znovu nespolupracovat s Disney.

Vypadá to, že se Depp rozhodl.

Deppovi blízcí spolupracovníci potvrdili, že herec trvale přerušil svůj vztah s Disneyem. A důvodem je hluboké rozhořčení, které cítí nad tím, že Disney během probíhající právní bitvy ukončil smlouvu s jeho bývalou manželkou Amber Heard.

Kam dál?

Bavič Petr Novotný už 12 let žije v ústraní. Osud mu do cesty postavil bolestivé ztráty v rodině, těžkou nemoc, a nyní musí sledovat i pád vlastního syna

Ve věku 71 let zemřel Hulk Hogan

Rána pro československý hokej: Zemřel hokejista Josef Černý. Legendární útočník získal s Kometou Brno sedm titulů

Jan Solfronk se poprvé vyjádřil se slzami v očích k rozchodu s krásnou Sabinou! Šokující slova, která své expartnerce vzkázal

Jiří Krampol bojuje v nemocnici o život a situace je zřejmě velmi vážná. Kamarádi a blízcí se obávají nejhoršího

Další články