Drzost Agáty Hanychové zaskočila celé Česko: To co si dovolila k vdovci Margitovi?!

17198
Sdílejte

Moderátorka Agáta Hanychová (37) má na televizi Barrandov, které šéfuje její přítel Jaromír Soukup (53), vlastní pořad s názvem Holčičky.

V ní se svými hosty vaří a klepe o všem možném a jako televize láká, diváci se mohou těšit na „chutné recepty a pikantní rozhovory“.

Divoška Agáta je známá svým podříznutým jazykem a totéž se dá říci o jejím příteli. Soukup má na TV Barrandov celou plejádu pořadu, ve kterých se nebojí zatnout do živého a svými názory si pohněvat české osobnosti. Neušetřil ani Hanychové mámu a tedy svou nadějnou tchýni Veroniku Žilkovou.

Soukupovu bohorovnost však zjevně pochytila ​​už i Agáta. Jak píše extra.cz , do programu si pozvala svou kamarádku, která je bulvární novinářkou a jako jedno z témat začala rozebírat sexuální orientaci operního zpěváka Štěpána Margity (66). Ten přitom jen koncem srpna přišel o milovanou manželku Hanu Zagorovou (†75).

Kam dál?

Nová zjištění o tragédii české horolezkyně. Klára se před pádem sama rozhodla pro návrat. Měla zdravotní problémy

 Felixe Slováčka (82) evidentně nic nezastaví. Den po pobytu v nemocnici už v Praze vyrazil na party

Tragicky zahynula Česká horolezkyně Klára Kolouchová, která se proslavila jako první Češka na vrcholech Mount Everestu a K2. Po těle pátrají dva vrtulníky

Princezna Kate promluvila o rakovině: Po dokončení léčby její život rozhodně není procházka růžovou zahradou

Pavel Novotný nastoupil do pankrácké věznice, kde si odpyká tříměsíční trest za výtržnictví a další delikty

Další články