Úlovek roku? Kráska z Love Islandu strávila 3 dny s Johnnym Deppem !

2905
Sdílejte

Reality show Love Island je plná mladých soutěžících, kteří si přišli před televizními kamerami hledat lásku. Půvabné dámy s ukázkovými postavami však nezahálely ani v realitě, a zatímco některé se objevily ve videoklipech, případně se živí jako modelky, krásná Nikol se může pyšnit jedinečným úlovkem!

Je tomu jen pár týdnů, co se na 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech objevil hollywoodský herec Johnny Depp. Kontroverzní hvězda sršela v České republice pokorou, nešetřila úsměvy, důvtipem , ale také se postarala o pár nepříjemností. 58letého Američana však potkala při toulkách festivalem i jedna ze soutěžících reality show Love Island, která si nakonec užívala jeho společnost opakovaně!

Článek pokračuje na další straně

Kam dál?

Nová zjištění o tragédii české horolezkyně. Klára se před pádem sama rozhodla pro návrat. Měla zdravotní problémy

 Felixe Slováčka (82) evidentně nic nezastaví. Den po pobytu v nemocnici už v Praze vyrazil na party

Tragicky zahynula Česká horolezkyně Klára Kolouchová, která se proslavila jako první Češka na vrcholech Mount Everestu a K2. Po těle pátrají dva vrtulníky

Princezna Kate promluvila o rakovině: Po dokončení léčby její život rozhodně není procházka růžovou zahradou

Pavel Novotný nastoupil do pankrácké věznice, kde si odpyká tříměsíční trest za výtržnictví a další delikty

Další články