Tragédie! Zemřela legendární herečka, měla pozitivní test na Covid !

10366
Sdílejte

Známá herečka, dabérka a pedagožka z České republiky zemřela v pondělí v poledne ve věku 79 let. Život se s umělkyní Janou Andresíkovou rozhodně nemazlil a kromě hvězdné kariéry na obrazovkách bohužel zažívala i peklo mezi stěnami domova.

O smrti představitelky nezapomenutelné čarodějnice z legendárního seriálu Arabela informovala její dcera Michaela Binderová. „S bolestí v srdci oznamujeme, že nás dnes opustila moje maminka, herečka a pedagožka doc. Jana Andresíková, “ oznámila. Hereččino tělo bylo oslabené několika mrtvicemi a srdečními kolaps, a také proto se její tělo po diagnóze koronavirus zotavovalo dále už neúspěšně. „Zemřela v Nemocnici s poliklinikou Mělník, kam byla převezena 12. října,“ dodala dcera.

Kam dál?

Miroslav Moravec potkal těžký osud. Na stáří čelil exekuci i rakovině plic, zemřít chtěl sám

Zpěvačka Heidi Janků otevřeně promluvila o svých požadavcích na muže: „Hlavně ať voní, smraďochy neberu“

Šéfkuchař Kašpárek prožil chvíle hrůzy. Manželku operovali s mozkovou příhodou, našel ji částečně ochrnutou

Jana Nagyová se zastala Dády Patrasové a poslala Slováčkovi vzkaz: Já mít takového muže, tak se rozvádím!

Agáta Hanychová oslavila Valentýna netradičním způsobem. Plácla se přes kapsu a svému Mirkovi nadělila luxusní káru za miliony

Další články